MKS II Golden Kluczbork pokonał LKS Rybna 5:0

Piotr Mazurczak
(z prawej) otwiera wynik spotkania
(z prawej) otwiera wynik spotkania Piotr Mazurczak
Pięciu piłkarzy rezerw MKS-u Kluczbork wpisało się na listę strzelców. Bramki strzelali Piotr Stawowy, Dawid Mehlich, Tomasz Wołkowicz, Michał Sudoł oraz Arkadiusz Półchłopek.
MKS II Kluczbork - LKS Rybna 5:0

Liga okręgowa MKS II Kluczbork - LKS Rybna 5:0

MKS II Golden Kluczbork - LKS Rybna 5:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Stawowy 10., 2:0 Mehlich 50., 3:0 Wołkowicz 61., 4:0 Sudoł 82., 5:0 Półchłopek 84.

MKS II: Jarosiński, Stawowy, Sudoł, Kuźniecow, Sokołowski (Nowak 80.), Wołkowicz, Zagaja (M. Zubrzycki 66.), Krysian, Dachowski, Mehlich (Półchłopek 50.), Łętocha (Kamiński 80.)
Trener: Mariusz Strzelak

LKS: Raczkowski, Białek, Wieloch, Bojko, M. Gliwiński., Chaszczewski, Tyszkiewicz, Gruszka (Stręg 80.) Jaros (Gieża 65.), Ł Trybulec (Żegalski 60.), G. Trybulec. (Latus 74.), Ozimek
Trener: Grzegorz Urbaniak

Gospodarze przez cały mecz prowadzili atak pozycyjny. Przyjezdni skupili się tylko i wyłącznie na kontratakach. W pierwszej połowie padła jedna bramka, głównie dzięki dobrej postawie bramkarza Marcina Raczkowskiego, który bronił potężne uderzenia z dystansu Dawida Mehlicha, Michała Sudoła oraz Pawła Dachowskiego.

Gospodarzy wyprowadził na prowadzenie prawy obrońca Piotr Stawowy w 10. minucie meczu. Wymienił podanie z pomocnikiem, a później z 11 metrów uderzył pod poprzeczkę.

Chociaż przewaga gospodarzy była bardzo wyraźna pierwsza połowa mogła zakończyć się remisem. W zasadzie jedyną okazję miał Grzegorz Trybulec, ale z 16 metrów trafił w słupek.

W drugiej części bramek było już więcej.
Gospodarze z każdą minutą coraz łatwiej dochodzili do sytuacji strzeleckich.

W 50. minucie podwyższył Dawid Mehlich po strzale z 10 metrów.

W 61. minucie było 3:0. Po podaniu na prawym skrzydle Tomasz Wołkowicz w pojedynku biegowym wyprzedził obrońcę, a potem przed wychodzącym bramkarzem końcem buta uderzył po ziemi.

W ostatnich minutach padły jeszcze dwa gole. Na listę strzelców wpisał się Michał Sudoł oraz Arkadiusz Półchłopek.