MKS Otmuchów uległ na własnym parkiecie Sokołowi Międzychód

Zaktualizowano
Z lewej Tomasz Łakis z otmuchowskiej drużyny.
Nasz beniaminek 2 ligi koszykarzy przegrał 60:80.

Zawodnicy z Otmuchowa w swoim drugim występie na własnym parkiecie doznali pierwszej porażki. Była ona w pełni zasłużona, bo rywale z Międzychodu dominowali w każdym elemencie gry.

Początek spotkania był całkiem niezły. Wyrównana walka trwała do 7. min. Wtedy to goście prowadzili tylko jednym punktem (14:13). Do końca pierwszej kwarty nasz zespół nie zdobył już punktu, a stracił dziewięć.

W drugiej kwarcie Sokół powiększał przewagę i w 18. min było już 44:22 dla niego. Przez kolejnych 10 minut kibice obserwowali świetną grę MKS-u i w 27. min goście wygrywali tylko 49:46. To było jednak wszystko, no co przyjezdni pozwolili naszej ekipie.

MKS Otmuchów - Sokół Międzychód 60:80 (13:23, 15:21, 20:14, 12:22)
MKS: Zieliński 12, Chorostecki 4, Garwol 11 (3x3), Wilk 3, Barycza 9 (1x3) - Szal, Matejka 2, Grochowski, Siołek, Kos 2, T. Łakis 13 (2x3), Frącz 4 (1x3). Trener Marcin Łakis.

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.