Pierwszy autobus wyjeżdża spod dworca PKP o 7.24. Trzynaście minut później dociera do pętli przy Kanale Gliwickim na ul. Kłodnickiej i jedzie do dworca PKS w Koźlu, gdzie dociera o 7.48. Stamtąd wraca tą samą drogą.
Kolejne autobusy linii nr 16 wyjeżdżają z kędzierzyńskiego śródmieścia o 9.30 i 13.33. O autobus kursujący przez Kłodnicę upominali się mieszkańcy tego osiedla.
Wozy Miejskiego Zakładu komunikacyjnego (głównie linia nr 2) docierały wcześniej jedynie do ulicy Szymanowskiego.
Na razie o godzinach odjazdów nowej linii przeczytać możemy jedynie na przystankach.
- Podjęliśmy już działania zmierzające do zamieszczenia na oficjalnej stronie internetowej MZK pełnego rozkład jazdy linii nr 16 - poinformowała Joanna Koziarska pełniąca obowiązki Dyrektora MZK.
Wprowadzenie nowej linii to kolejny etap zmian w miejskim przewoźniku.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?