Na macie walczyli jak lwy! Zawodnicy klubu Next Level Kluczbork z medalami Mistrzostwa Polski w BJJ [ZDJĘCIA]

Mirosław Dragon
Młodzi zawodnicy z Kluczborka na mistrzostwach Polski BJJ w Poznaniu.
Młodzi zawodnicy z Kluczborka na mistrzostwach Polski BJJ w Poznaniu. Next Level Kluczbork
Zawodnicy klubu Next Level Kluczbork wzięli udział w Mistrzostwach Polski BJJ w Poznaniu. Wrócili z trzema medalami!

BJJ to brazylijskie jiu-jitsu, czyli brazylijski sport walki wywodzący się z ju-jitsu, zapasów i judo.

Na Mistrzostwach Polski w Poznaniu klub Next Level Kluczbork reprezentowało 10 zawodników:

• Ivan Demydov (13 lat).

Trenerem zawodników Level Kluczbork jest Jan Bielawski.

Zawodnicy z Kluczborka zdobyli aż 3 medale mistrzostw Polski!

Na pierwszym miejscu uplasował się Ivan Demydov, mistrz Polski w kategorii junior młodszy do 66 kg. W drodze do złota pokonał na turnieju finałowym czterech rywali.

Drugie miejsce i tytuł wicemistrza Polski zdobył Antoni Bielawski w kategorii dzieci 4-6 lat do 25 kg.

Jedyna i jedyna dziewczyna w kluczborskiej ekipie Lena Kosmala uplasowała się na 3. miejscu.

Sukces zawodników Next Level Kluczbork smakował tym lepiej, że był to pierwszy start takiej liczby zawodników z Kluczborka na mistrzostwach Polski, na których startowało ok. 1500 zawodników z całego kraju.

Najbardziej znani mieszkańcy Kluczborka i powiatu kluczborskiego.

Najbardziej znani mieszkańcy Kluczborka i powiatu kluczborsk...