Najlepsi uczniowie z Olesna i powiatu oleskiego zostali nagrodzeni [LISTA]

Mirosław DragonZaktualizowano 
Uroczysta gala w auli Zespołu Szkół w Oleśnie. fot. Andrzej Szklanny
Na uroczystej gali w Oleśnie podsumowano rok szkolny 2018/2019.

Lista nagrodzonych na uroczystej gali w auli Zespołu Szkół w Oleśnie:

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów:

  • Dawid Niedźwiecki - I Liceum Ogólnokształcącego w Praszce
  • Julia Adamczyk - Zespół Szkół w Oleśnie
  • Błażej Heik - Zespół Szkół w Gorzowie Śląskim
  • Natalia Jańta - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu
  • Rafał Zając - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu
  • Patrycja Wilczyńska – Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Oleśnie
  • Jessika Kozala - Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Oleśnie
  • Bartosz Kukuła - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Praszce
  • Kamila Chwalczyk - Zespół Szkół Zawodowych w Oleśnie

Nagrody dla olimpijczyków:

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Oleśnie:

  • Katarzyna Antczak -Finalistka etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
  • Angelika Kozala - Finalistka etapu centralnego VIII Edycji Olimpiady Logistycznej, Ogólnopolskiego Konkursu Logistycznego „Liga Logistyków”
  • Jessika Kozala - Finalistka etapu centralnego VIII Edycji Olimpiady Logistycznej, Ogólnopolskiego Konkursu Logistycznego „Liga Logistyków” i XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej
  • Krzysztof Kłak - za zajęcie I miejsca na etapie centralnym w VIII Edycji Olimpiady Logistycznej i w Ogólnopolskim Konkursie Logistycznym „Liga Logistyków”
  • Kamil Stachulec - Finalista etapu centralnego w konkursie „Młodzież dla Rzeczpospolitej – konkurs wiedzy o Niepodległej”
  • Patrycja Klima - Finalistka etapu ogólnopolskiego w konkursie „Lekcja historii sztuki z Jackiem Kaczmarskim”
  • Anna Wac - za zajęcie I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Patriotycznej

Zespół Szkół Zawodowych w Oleśnie:

  • Kamil Brodowy - za zajęcie I miejsca w etapie centralnym XLVII Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia”
  • Patryk Dombek - za zajęcie II miejsca w etapie centralnym XLVII Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia”
  • Jan Mrugała - Finalista etapu centralnego XLVII Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia”
  • Drużyna Zespół Szkół Zawodowych w Oleśnie - za zajęcie III miejsca w etapie wojewódzkim XIV Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych i Pomaturalnych „Młoda krew ratuje życie”
  • Roksana Klima - Finalistka etapu wojewódzkiego XIX Konkursu wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy w rzemiośle „Bezpieczni od startu”
  • Benedikt Baron - Finalista XXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Jugend trägt Gedichte vor”
  • Maksymilian Mrugała - Laureat XXVI Wojewódzkiego Turnieju Matematycznego dla Uczniów Szkół Branżowych I Stopnia|z Oddziałami Zasadniczej Szkoły Zawodowej
  • Kamil Kałuża - Finalista XXVI Wojewódzkiego Turnieju Matematycznego dla Uczniów Szkół Branżowych I Stopnia|z Oddziałami Zasadniczej Szkoły Zawodowej
  • Dawid Zawada - Finalista XXVI Wojewódzkiego Turnieju Matematycznego dla Uczniów Szkół Branżowych I Stopnia|z Oddziałami Zasadniczej Szkoły Zawodowej
  • Katarzyna Nonas - za zajęcie II miejsca w III Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Żywości i Żywieniu
  • Marek Sigmund - Finalista etapu centralnego VI Olimpiady Bibliologiczno-Informatologicznej

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Praszce:

  • Bartosz Kukuła - Finalista etapu centralnego Ogólnopolskiego Konkursu Studium Talent z Matematyki, Laureat etapu centralnego Ogólnopolskiego Konkursu Łamigłówkowego i Finalista Wojewódzkiego Turnieju Matematycznego
  • Anna Ciupa - za zajęcie I miejsca na etapie wojewódzkim w Konkursie o Żywieniu i Żywności i w konkursie „Szlachetne Zdrowie Co Ja Wiem o Tobie a Co Powinienem Wiedzieć” oraz Laureatka etapu okręgowego IX Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „Śpiewobranie”
  • Bartosz Gableta - Finalista etapu okręgowego Rejonowego Konkursu Matematycznego TECH MAT
  • Drużyna Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Praszce - w składzie: Zuzanna Małycha, Oskar Pyzalski, Dominika Namyślak, Roksana Wilhelm, Wiktoria Krajcer, Przemysław Oset, Krzysztof Mencfel, Dawid Hadryś Finaliści etapu centralnego w Ogólnopolskim Konkursie Łamigłówkowym
  • Drużyna Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Praszce - w składzie: Damian Kozica, Bartosz Kukuł - laureaci etapu centralnego w Ogólnopolskim Konkursie Studium Talent z Matematyki
  • Wiktoria Sykulska - za zajęcie I miejsca w etapie wojewódzkim w Ogólnopolskim Konkursie „Poznaj Swoje Prawa w pracy”
  • Drużyna Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Praszce - w składzie: Dominika Namyślak, Roksana Wilhelm za zajęcie III miejsca w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiej Olimpiady „Warta Wiedzieć Więcej o Ubezpieczeniach Społecznych”
  • Dominik Szyszka - za zajęcie III miejsca w etapie wojewódzkim w konkursie „Muzyka – Dobry Sposób Na Zawód, Pasję i Hobby”
  • Piotr Podgórski - Finalista etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
  • Paweł Podgórski - Finalista etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
  • Adrian Dzikowski - Finalista etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
  • Zuzanna Małycha - Finalistka etapu wojewódzkiego XXVI Turnieju Matematycznego

Zespół Szkół w Gorzowie Śląskim:

  • Błażej Heik - za zajęcie I miejsca w etapie okręgowym, Konkursu Wiedzy o odnawialnych źródłach energii I finalisty etapu centralnego XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – blok mechanizacji rolnictwa
  • Martyna Wosiewicz - za zajęcie I miejsca w Międzynarodowym Konkursie Fryzjerskim „Wiosenne inspiracje”

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu:

  • Drużyna Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu w składzie: Zuzanna Sułkowska, Matylda Jelonek, Kamila Ginter, Wiktoria Niemiec, Karolina Zając - za zajęcie II miejsca w Ogólnopolskim Rajdzie Grunwaldzkim Młodzieży Szkolnej PTSM
  • Drużyna Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu - w składzie: Daniel Wieszołek, Laura Demarczyk, Jakub Konik, Kacper Głąb, Piotr Zając za zajęcie II miejsca w etapie strefowym Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK
  • Kerstin Dylka - za zajęcie II miejsca na etapie wojewódzkim w Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Religijnej dla Szkół Branżowych I Stopnia 2019 – „Św. Anna – patronka Diecezji Opolskiej”
  • Daria Łapot - za zajęcie II miejsca na etapie wojewódzkim w Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Religijnej dla Szkół Branżowych I Stopnia 2019 – „Św. Anna – patronka Diecezji Opolskiej”
  • Mariusz Krupa - Finalista IV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Żywności i Żywieniu
  • Karina Rust - Finalistka IV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Żywności i Żywieniu

I Liceum Ogólnokształcące w Praszce:

  • Weronika Falarz - za zajęcie III miejsca w etapie wojewódzkim XLIX Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Poezja i Proza na Wschód od Bugu”
  • Jakub Kołacha - Finalista Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostw w Programowaniu PIX oraz za zajęcie II miejsca w etapie wojewódzkim w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej
  • Drużyna I Liceum Ogólnokształcącego w Praszce w składzie: Jakub Kołacha, Aleksandra Nalichowska, Alicja Kostek - Finaliści etapu ogólnopolskiego w konkursie „Wybieram wybory”
  • Drużyna I Liceum Ogólnokształcącego w Praszce w składzie: Jakub Kołacha, Aleksandra Nalichowska, Alicja Kostek, Aleksandra Nowałka - Finaliści Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych „Młodzi głosują”

Zespół Szkół w Oleśnie:

  • Piotr Zug - Finalista LXX Olimpiady Matematycznej i Laureat LI Małej Olimpiady Matematycznej oraz konkursów matematycznych „KANGUR MATEMATYCZNY” i „ALFIK MATEMATYCZNY”
  • Julia Lesik - Finalistka XLII Olimpiady Języka Niemieckiego I Laureatka Konkursów z Języka Niemieckiego „DEUTSCHFREUND” i „SPRACHDOKTOR”
  • Alicja Hassinger - Laureatka IX Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową
  • Mateusz Zolisz - Finalista IX Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową
  • Kacper Świerczek - Laureat VIII Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku oraz „ALFIKA MATEMATYCZNEGO”
  • Zofia Jelonek - Finalistka VIII Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku
  • Barbara Bartela - Finalistka VII Olimpiady Wiedzy o III RP
  • Kevin Malecha - Laureat IV Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie oraz Finalista VII Olimpiady Wiedzy o III RP, VII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym i VI Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
  • Kamil Pietrasz - Laureat IV Olimpiady Wiedzy Historycznej
  • Jakub Światły - Finalista IV Olimpiady Wiedzy Historycznej i VII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym
  • Fabian Dąbek - Finalista VII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym i Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych „TURBOLANDESKUNDE”
  • Julia Adamczyk - Finalistka VI Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
  • Lidia Szczepaniak - Finalistka Konkursu Geograficznego „Żywioły Ziemi” oraz za zajęcie III miejsca w Wojewódzkim Konkursie o Żywieniu i Żywności
  • Drużyna Zespół Szkół w Oleśnie w składzie: Julia Nowak, Roksana Huć, Oliwia Podstawa - za zajęcie III miejsca w III edycji Olimpiady „Warto więcej wiedzieć o ubezpieczeniach społecznych”
  • Drużyna Zespół Szkół w Oleśnie w składzie: Piotr Zug, Viktoria Czech, Patryk Augustyniok, Monika Brzenska, Marta Wicher - Finaliści Konkursu ekonomicznego „Sukces na bank”
  • Drużyna Zespół Szkół w Oleśnie w składzie: Bartłomiej Zug, Kamila Wyrwich, Marta Woźny, Michał Jackowski, Mateusz Urbańczyk, Michał Wieczorek, Natalia Kierat, Alicja Hassinger, Kacper Świerczek, Filip Sowa, Patryk Augustyniok, Piotr Zug - Finaliści XVIII Dolnośląskich Meczy Matematycznych
  • Kamil Januszkiewicz - Laureat Międzynarodowego Konkursu „KANGUR MATEMATYCZNY”
  • Bartłomiej Zug - Laureat Międzynarodowego Konkursu „KANGUR MATEMATYCZNY” i Finalista Międzyszkolnego Turnieju Fizycznego
  • Marta Woźna - Laureatka Międzynarodowego Konkursu „KANGUR MATEMATYCZNY”
  • Natalia Kierat - Laureatka Konkursów Matematycznych „KANGUR” i „ALIK MATEMATYCZNY”
  • Patryk Gładysz - Laureat Międzynarodowego Konkursu „KANGUR MATEMATYCZNY”
  • Miriam Janicka - Laureatka Konkursów z Języka Niemieckiego „DEUTSCHFREUND” i „SPRACHDOKTOR”
  • Karolina Konieczna - Laureatka Konkursu z Języka Niemieckiego „SPRACHDOKTOR” i zdobywczyni Dyplomu DSD – poziom C1
  • Piotr Gajek - Laureat Konkursów z Języka Niemieckiego „DEUTSCHFREUND” i „SPRACHDOKTOR”
  • Laura Pakulla - Laureatka Konkursów z Języka Niemieckiego „DEUTSCHFREUND” i „SPRACHDOKTOR”
  • Viktoria Czech - Laureatka Konkursu z Języka Niemieckiego „SPRACHDOKTOR”
  • Natalia Baumert - Zdobywczyni Dyplomu DSD – poziom C1
  • Sonia Jendrak - Zdobywczyni Dyplomu DSD – poziom C1
  • Daria Jendrossek - Zdobywczyni Dyplomu DSD – poziom C1
  • Rafaela Maruska - Zdobywczyni Dyplomu DSD – poziom C1
  • Stefania Prochota - Zdobywczyni Dyplomu DSD – poziom C1
  • Anna Respondek - Zdobywczyni Dyplomu DSD – poziom C1
  • Kamila Wyrwich - Zdobywczyni Dyplomu DSD – poziom C1
  • Łukasz Bensz - Zdobywca Dyplomu DSD – poziom C1
  • Kevin Gajka - Zdobywca Dyplomu DSD – poziom C1
  • Tomasz Sopa - Zdobywca Dyplomu DSD – poziom C1
  • Wojciech Sukiennik - Zdobywca Dyplomu DSD – poziom C1
  • Aleksandra Garus - Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”
  • Beata Jurczok - Finalistka Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych „TURBOLANDESKUNDE”
  • Vanessa Wolny - Finalistka Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych „TURBOLANDESKUNDE”
  • Kathrin Posor - Laureatka IX Wojewódzkiego Dyktanda Języka Niemieckiego
  • Jessika Woś - za zajęcie I miejsca w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Rozumienia ze Słuchu „VERSTEHEN”
  • Klaudia Konieczna - Laureatka Konkursu z Języka Niemieckiego „DEUTSCHFREUND”

polecane: Flesz: Ceny owoców i warzyw niezmiennie na bardzo wysokim poziomie.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3