Nauczyciel ZS3 w Jastrzębiu otwarcie romansuje z uczennicą....

  Nauczyciel ZS3 w Jastrzębiu otwarcie romansuje z uczennicą. - Kochamy się - mówi wprost

  Bartosz Wojsa

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  W Zespole Szkół nr 3 w Jastrzębiu nauczyciel romansuje z uczennicą
  1/6
  przejdź do galerii

  W Zespole Szkół nr 3 w Jastrzębiu nauczyciel romansuje z uczennicą ©bartosz wojsa

  42-letni nauczyciel z Jastrzębia-Zdroju nie ukrywa, że związał się z 17-letnią uczennicą. – To jest po prostu miłość – mówi otwarcie Dziennikowi Zachodniemu. W mieście aż huczy od plotek, bo mężczyzna dla swojej nowej miłości zostawił żonę i dwójkę dzieci. Chce się rozwieść.
  Nauczyciel Zespołu Szkół nr 3 w Jastrzębiu-Zdroju miał uprawiać seks ze swoją nieletnią uczennicą. Wczoraj na łamach DZ pisaliśmy o sprawie, która wzbudziła ogromne kontrowersje. W mieście i szkole aż huczy od plotek. Dotarliśmy do nauczyciela, który jest w związku z nastolatką. W rozmowie zastrzegł sobie anonimowość, chociaż w szkole doskonale wszyscy wiedza, o kogo chodzi.

  – Zakochaliśmy się w sobie.
  Wiem, że w naszym kraju ludzie mogą patrzeć na to ze zdziwieniem, ale tak się stało. Poznaliśmy się zresztą wcześniej, zanim dziewczyna przyszła do szkoły – tłumaczy 42-latek, który miał poznać dziewczynę w hufcu, od wielu lat działa bowiem w ZHP w Jastrzębiu-Zdroju. Zgodnie z jego relacją, to on poinformował dyrektorkę szkoły o całej sytuacji po tym, jak o jego romansie dowiedzieli się rodzice 
17-latki. Dla niej zostawił żonę oraz dwójkę dzieci, zamierza się rozwieść.

  Zobacz galerię

  – Nie byłem dobrym mężem, nie ukrywam tego. Ale kocham tę dziewczynę – podkreśla 42-latek.

  CZYTAJ WIĘCEJ
  SPOWIEDŹ NAUCZYCIELA ZS3 W JASTRZĘBIU: NIE JESTEM PEDOFILEM


  Dyrektorka Zespołu Szkół nr 3 w Jastrzębiu-Zdroju złożyła zawiadomienie do prokuratury, ale zarzutów dla 42-latka na razie nie ma.  Nauczyciel przyznał się do romansu  W rozmowie z dziennikarzem DZ nauczyciel przyznaje, że jest z 17-latką w związku. – To nieetyczne, ale nie niezgodne z prawem. Kochamy się – mówi wprost.  42-letni jastrzębianin jest znany w mieście. To jeden z popularnych nauczycieli Zespołu Szkół nr 3, od lat działał także w Hufcu ZHP w Jastrzębiu-Zdroju. W szkole uczył drugi rok, pod jego opieką znajdowały się klasy o profilu ratowniczym, uczył edukacji dla bezpieczeństwa. Miał poznać nastolatkę właśnie w ZHP, bo była harcerką. Niespełna rok temu rozpoczął się ich związek. Gdy 16-letnia wówczas dziewczyna zaczęła uczyć się w klasie, którą się opiekował, zwiększyło się prawdopodobieństwo, że sprawa wyjdzie na jaw. I tak się stało.

  Sonda

  Jak oceniasz romans nauczyciela z uczennicą?  Ktoś powiadomił rodziców 17-letniej dziś dziewczyny o jej związku z nauczycielem.

  – Sam powiedziałem dyrektorce ZS3 o całej sytuacji. Ja po prostu się zakochałem, dla niej porzuciłem swoje dotychczasowe życie (zamierza rozwieść się z żoną, ma też dwoje dzieci – red.) - mówi nauczyciel w rozmowie z DZ.
  1 »

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (9)

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się
  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (9) forum.nto.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo