Nowa oferta dla smartfonów Huawei nova 9 i nova 8i – w sprzedaży z inteligentną opaską Band 6

Materiał informacyjny Huawei
Udostępnij:
Huawei nova 9 i nova 8i, najnowsze, fotograficzne smartfony marki są dostępne w sprzedaży w nowej ofercie – przy zakupie klienci otrzymają teraz w zestawie inteligentną opaskę Huawei Band 6.

Huawei nova 9 – ultrasmukły smartfon z potężnym aparatem fotograficznym

Smartfon nova 9 dedykowany jest wymagającym, dynamicznym użytkownikom, dla których ważny jest świetnej jakości aparat fotograficzny oraz oryginalny design urządzenia. W smartfonie zastosowano potężny system aparatów fotograficznych Ultra Vision wyposażony w cztery obiektywy, w tym główny z matrycą o rozdzielczości 50 MP. Obiektyw ten wyróżnia się zastosowaniem dużego sensora o rozmiarze 1/1,56” oraz filtrem w układzie RYYB, dzięki czemu rejestrowane jest o 40% więcej światła w porównaniu do tradycyjnego filtra RGGB.

Aparat nowego smartfona Huawei obsługuje również nagrywanie filmów w jakości 4K i technologię stabilizacji obrazu. Dzięki trybowi Dual-View użytkownik może nagrywać materiały wideo z wykorzystaniem aparatu głównego oraz przedniego jednocześnie. Przedni aparat fotograficzny nova 9 został wyposażony w obiektyw o dużej rozdzielczości 32 MP.

Huawei nova 9 charakteryzuje się też minimalistycznym designem i ultrasmukłą konstrukcją o szerokości 7,77 mm oraz wadze zaledwie 175 gramów. Smartfon został wyposażony także w wysokiej jakości ekran OLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz, który odwzorowuje paletę barw DCI-P3 (delta E < 1) i wyświetla ponad miliard kolorów. Nova 9 zapewnia również wydajną pracę, dzięki baterii o pojemności 4300 mAh oraz technologii Huawei SuperCharge 66W.

Smartfon dostępny jest w dwóch kolorach – błękitnym, opalizującym pod wpływem światła oraz czarnym. Rekomendowana cena detaliczna urządzenia to 2299 zł.

Huawei nova 8i też z mocnym aparatem

Nova 8i, podobnie jak nova 9, posiada wysokiej jakości aparat fotograficzny z systemem czterech obiektywów, z obiektywem głównym o rozdzielczości 64 MP z matrycą o rozmiarze wynoszącym 1/1,7”.

Smartfon Huawei nova 8i został wyposażony w pojemną baterię 4300 mAh oraz obsługuje technologię Huawei SuperCharge 66W. Ponadto energooszczędne algorytmy sztucznej inteligencji zapewniają optymalne zarządzanie wydajnością urządzenia.

Bezramkowy ekran Huawei nova 8i o przekątnej 6,67 cala i z obsługą kinowej gamy kolorów DCI, zapewnia wysoką jakość oglądanych treści. Dodatkowo smartfon wyposażony został w technologię ochrony wzroku i redukcji niebieskiego światła, która otrzymała certyfikat TÜV Rheinland Low Blue Light.

Huawei nova 8i dostępny jest w dwóch kolorach: srebrnym oraz czarnym. Rekomendowana cena detaliczna urządzenia to 1499 zł.

Nowa oferta dla smartfonów nova 9 i nova 8i jest dostępna w sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia, w sklepach RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Neonet i Komputronik oraz w Plus. Oferta może różnić się w zależności od sklepu – szczegóły znajdują się u partnerów.

O Huawei Consumer Business Group

Huawei jest jednym z czołowych producentów elektroniki użytkowej na świecie. Usługi i urządzenia Huawei dostępne są w ponad 170 krajach i korzysta z nich ponad 3 miliardy ludzi na całym świecie. Huawei Consumer Business Group (CBG), jedna z trzech grup biznesowych firmy, oferuje konsumentom w Polsce szeroką gamę produktów, które dzięki zaawansowanym technologiom, ułatwiają codzienne życie. Portfolio Huawei zawiera wiele produktów: smartfony, laptopy, tablety, monitory, smartwatche, opaski sportowe, bezprzewodowe słuchawki, głośniki, routery czy rozwiązania chmurowe. Od 2019 roku Huawei intensywnie rozwija swój autorski ekosystem Huawei Mobile Services oraz sklep z aplikacjami AppGallery, który w skali świata oferuje dostęp do ponad 141 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS, w tym ponad 8000 aplikacji w języku polskim. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 550 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Firma ma ponad 30-letnie doświadczenie w tworzeniu technologii teleinformatycznych,a motto marki „Make it possible” jest gwarancją stałego wysiłku firmy w dostarczaniu użytkownikom na całym świecie najnowocześniejszych, innowacyjnych technologii, urządzeń i usług.

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę Huawei Consumer Business Group: consumer.huawei.com/pl/.

Materiał oryginalny: Nowa oferta dla smartfonów Huawei nova 9 i nova 8i – w sprzedaży z inteligentną opaską Band 6 - Strefa Biznesu