Nasza Loteria

Nowa poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej w Opolu. Rehamedica i krakowski Szpital na Klinach stworzą wspólny oddział

Iwona Kłopocka
Nowy oddiał będzie działała poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej oraz gabinet diagnostyczno-zabiegowy.
Nowy oddiał będzie działała poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej oraz gabinet diagnostyczno-zabiegowy. pixabay.com
Opolskie centrum rehabilitacji Rehamedica i krakowski Szpital na Klinach już w marcu otworzą swój pierwszy wspólny oddział w Opolu.

W jego ramach będzie działała poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej oraz gabinet diagnostyczno-zabiegowy. Pacjenci zyskają dostęp do sześciu ortopedów, specjalizujących się w diagnostyce narządu ruchu, jak również w małoinwazyjnych zabiegach operacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technik artroskopowych.

Ośrodek w Opolu ukierunkowany jest na leczenie kompleksowe schorzeń i urazów narządu ruchu w obrębie kręgosłupa, ręki, barku, kolana, jak i bioder.

- Rehabilitacja w Rehamedica dedykowana jest pacjentom po zabiegach operacyjnych, jak również z urazami i schorzeniami nie wymagającymi leczenia operacyjnego takimi, jak urazy sportowe, przeciążenia, wady postawy. Naszą ofertę kierujemy również do osób niepełnosprawnych z zaburzeniami neurologicznymi, jak i tych po wypadkach. Dlatego też cieszy nas współpraca z krakowskim Szpitalem na Klinach, która pozwala na kompleksowe leczenie wszystkich pacjentów. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że udział w leczeniu lekarza ortopedy i fizjoterapeuty dają najlepsze efekty – mówi Ewa Syposz, dyrektor medyczny, prezes Rehamedica.

Obie placówki są prywatne i świadczenia w poradni będą odpłatne.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Caritas Archidiecezji Warmińskiej wspiera zimą bezdomnych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Ciekawe kto z lekarzy z Opola będzie tam pracować ?

G
Gość

O ile wiem, to zabiegów endoskopowych nie można wykonywać w gabinecie diagnostyczno- zabiegowym ... znaczy jakaś ściema! Do tego potrzebna jest sala operacyjna, jak w szpitalu w Gluchołazach ?

G
Gość

Czy to tekst sponsorowany skoro mowa o prywatnej przychodni?

Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska