Nowy korespondencyjny konkurs KRUS dla rolników

Krzysztof Ogiolda
Krzysztof Ogiolda
Pixabay
Opolski Oddział Regionalny KRUS zaprasza do udziału w konkursie nt. zagrożeń przy obsłudze zwierząt hodowlanych.

W związku z sytuację epidemiczną Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Opolu zaprasza rolników do udziału w konkursie wiedzy w formie korespondencyjnej.

Oddział opolski przygotował materiał informacyjny uwzględniający tematykę tegorocznej kampanii prewencyjnej, dotyczącej zagrożeń bezpieczeństwa przy obsłudze zwierząt gospodarskich. Do materiału informacyjnego załączono test konkursowy. który rolnicy mogą wypełnić i odesłać do oddziału.

Pierwsza edycja tej formy szkoleniowo-konkursowej została skierowana do rolników z gmin Łubniany i Popielów. Materiały wraz z arkuszami konkursowymi zostały rozesłane do rolników w przesyłkach z nakazami zapłaty.

Konkurs potrwa do 30 września i po tym terminie komisja konkursowa wyłoni zwycięzców. Trzech finalistów otrzyma atrakcyjne nagrody w postaci wyrobów poprawiających bezpieczeństwo pracy w gospodarstwie rolnym.

Opolski KRUS zachęca do udziału i przesłania wypełnionego arkusza konkursowego (wraz ze zgodą RODO) na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Opolu, ul. Ozimska 51 a, 45-058 Opole.

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska