Odra Opole rozgromiła w sparingu Ślęzę Wrocław

Wynik spotkania otworzył Jakub Habusta.
Wynik spotkania otworzył Jakub Habusta. Oliwer Kubus
Pomimo tego, że Odra Opole ma już za sobą cztery mecze tego sezonu 1. ligi to nie ustaje również w kwestii rozgrywania sparingów.

Nasz zespół we wtorek przed południem spotkał się bowiem w Centrum Sportu przy ul. Północnej ze Ślęzą Wrocław. Gospodarze nie byli zbyt gościnni i rozbili czołową ekipę 3 ligi aż 4-0.

Długo jednak na taki obrót spraw się nie zanosiło, albowiem do 55. minuty miejscowi prowadzili „tylko” 1-0 po golu Jakuba Habusty z rzut karnego (9 min). Dopiero potem worek z bramkami się rozwiązał i na przestrzeni 10 minut trafiali kolejno Tomas Mikinic (55), Jakub Moder (61) i Szymon Skrzypczak (65).

Warto odnotować, iż Odra zagrała w składzie: Weinzettel (77. Kołotyło) - Janasik (46. Brusiło), Baranowski (46. Szota), Kowalski, Dudu Paraiba (46. Winiarczyk) - Mikinic (72. Janus), Czyżycki (46. Niziołek), Habusta (46. Moder), Bonecki (74. Smolarek), Wodecki (62. Smolarek, 72. Rybicki) - Ivan Martin (46. Skrzypczak).