Odra Opole zremisowała z zespołem MKS Oława

Sebastian Stemplewski
Michał Filipowicz z Odry Opole.
Michał Filipowicz z Odry Opole. Sebastian Stemplewski
Po dwóch wygranych meczach kontrolnych, tym razem I-ligowiec z Opola podczas sparingu zremisował 1-1 z MKS Oława.

MKS Oława - Odra Opole 1-1 (1-1)

Bramki: 0-1 Budnik - 22., 1-1 Gancarczyk 42. (karny)
Odra, I połowa: Sławik - Orłowicz, Odrzywolski, Maroński, Zaczyk - Szymków, Tracz, Budnik, Kalinowski - Filipowicz, Monasterski.
Odra, II połowa: Kościelny - Kowalczyk, Surowiak, Sacha, Filipe - Rogowski, Paciorek, Siedlecki, Grodzki - Uchenna, Syldorf.

W pierwszej połowie III-ligowiec z Oławy toczył z naszym zespołem wyrównaną walkę, a ozdobą był gol Tomasza Budnika.

Młody pomocnik Odry przejął piłkę wybitą przez bramkarza po rzucie rożnym i uderzył z woleja z 20 metrów. Wyrównanie padło po rzucie karnym.

- W drugiej połowie mieliśmy już przewagę i kilka dobrych okazji do podwyższenia
- mówi trener Piotr Rzepka. - Była poprzeczka, szarżował Uchenna, uderzał Rogowski. W sumie było kilka dobrych akcji oskrzydlających, a bramkarze nie mieli za dużo roboty. To oznacza, że dobrze funkcjonowała defensywa.