Oleska klasa B. Mecz LZS Borki Wielkie-LZS Kowale

O takich meczach mówi się, że gra się o 6 punktów, ponieważ rywalizowały drużyny sąsiadujące w tabeli. Gospodarze z Borek wielkich nie sprostali drużynie z Kowali i przegrali 1:2.
W meczu oleskiej klasy B LZS Borki Wielkie przegral na wlasnym boisku 1:2 z druzyną LZS Kowale.

Oleska klasa B. Mecz LZS Borki Wielkie - LZS Kowale

Po pierwszej połowie był remis 1:1, ale po 90 minutach ze zwycięstwa cieszyli się goście po trafieniu kapitana LZS-u Kowale Zbigniewa Skóry.

Poziom tego spotkania był słaby. Obie drużyny tłumaczyły to brakami kadrowymi. W obu drużynach zabrakło w niedzielę aż 10 zawodników z podstawowego składu.

Pełna relacja z meczu we wtorek (6 października) w papierowym wydaniu "Nowej Trybuny Opolskiej".