Opole > Najlepsi uczniowie nagrodzeni

    Opole > Najlepsi uczniowie nagrodzeni

    Jan

    Nowa Trybuna Opolska

    Aktualizacja:

    Nowa Trybuna Opolska

    78 uczniów odebrało nagrody prezydenta miasta. Są wśród nich matematycy i historycy, sportowcy i tancerze, a każdy z nich to "Opolski Orzeł".
    "Opolskie Orły" to nagroda przyznawana od jedenastu lat najzdolniejszym uczniom naszego miasta. Oczywiście nie każdy może tę nagrodę dostać.

    Kandydat musi mieć nie tylko wysoką średnią na świadectwie i wzorowe zachowanie. Wyróżniani są ci, którzy zajmują czołowe miejsca w konkursach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych.

    Nagrodzeni

    Szkoły podstawowe
    Mateusz Nowicki (SP Nr 2), Karolina Szewczyk (SP 5), Dominika Rykała (SP 10), Magdalena Kozdraś (SP 11), Bartłomiej Grzybowski (SP 14), Łukasz Kałaczyński (SP 14), Paulina Kopica (SP 15), Agnieszka Gontarek (SP 21), Justyna Front (SP 21), Oskar Kowol (SP 21), Dominika Kaczmarczyk (SP TAK), Alexsander Dulak (SP TAK), Łukasz Mielczarek (SP TAK), Alicja Książek (SP TAK), Alexander Dulak, Andrzej Dżuła, Łukasz Mielczarek, Paweł Andrejczuk, Tomasz Królicki, Wojciech Pociecha (SP TAK)

    Gimnazja
    Krzysztof Kowalski (PG 1), Michał Tomański (PG 1), Michał Jasiok (PG 1), Paweł Otremba (PG 4), Katarzyna Rup (PG 5), Tomasz Bonikowski (PG 5), Piotr Okoń (PG 5), Tomasz Walecki (PG 5), Natalia Partykowska (PG 6), Małgorzata Wyspiańska (PG 7), Karolina Adamowicz (PG 7), Bolesław Kaszowski (PG 7), Anna Podburaczyńska (PG 7), Zuzanna Słota (PG 7), Damian Szczepaniak (PG 7), Aleksandra Herman (PG 7), Adam Wołoszyn (PG 8), Tomasz Tarasiuk(PG 8), Alicja Dauksz (PG 9), Bartosz Włodowski (PG 9), Karolina Weryńska (PG 9), Patryk Brzozowski (PG 9), Konrad Łapczyński (PG 9), Patrycja Wolny (PG 9), Aleksandra Zwierzewicz (Zespół Szkół TAK), Kamil Pociecha, Adam Kulik, Marcel Passon, Rafał Poliwoda, Michał Rogoziński (Zespół Szkół TAK), Zuzanna Adamska, Mikołaj Łysiak, Magdalena Malottki, Martyna Meissner, Nina Sawicka, Katarzyna Wołyńska, Karolina Kulińska (Zespół Szkół TAK).

    Szkoły ponadgimnazjalne
    Mateusz Waberski (I LO), Gabriel Kowolik (II LO), Piotr Hudala (II LO), Koleta Dudek (II LO), Krystyna Mross (II LO), Agnieszka Roziewska (II LO), Marta Fuhrmann (II LO), Marta Szczepanowska (II LO), Marta Cygan (II LO), Patryk Drofiszyn (II LO), Ewelina Kluczny (II LO), Magdalena Bednarz (II LO), Wiktor Beker (II LO), Agata Ostaszewska (II LO), Radosław Wądołowski(II LO), Magdalena Wyskida (III LO), Damian Kozubek (III LO), Jan Marek Kaczmarek (III LO), Katarzyna Piwko (III LO), Agnieszka Wolnicka (III LO), Bogusław Wajzer (III LO), Irena Mazur (III LO), Joanna Kroker (III LO), Mateusz Kabut (III LO), Adam Śmiechowski (III LO), Pamela Adamik (III LO), Barbara Uchańska (LO TAK), Paweł Rudner (Zespół Szkół Technicznych I Ogólnokształcących), Aleksandra Arciszewska (Liceum Plastyczne), Paweł Dreier(Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych), Marcin Sobczak (V LO), Piotr Wasik (Zespół Szkół Zawodowych Nr 4), Krzysztof Kaniak, Mateusz Giza, Paweł Szyroki, Krystian Hennek, Robert Pawlik, Piotr Żurek, Robert Kampa (Zespół Szkół Elektrycznych), Mateusz Chrobok, Michał Machnik, Rafał Matejuk, Roman Pastuła, Michał Pietras, Jacek Trałka (ZSE), Michał Biss, Marta Domagalska, Szymon Kózka (III LO).

    Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze (1)

    Forum tylko dla zalogowanych.

    Załóż konto / Zaloguj się
    Dodaj komentarz
    Wszystkie komentarze (1) forum.nto.pl

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Warto zobaczyć

    Wideo