OPOLSKI HIPOKRATES 2016. Głosowanie zakończone!

Iwona Kłopocka-Marcjasz
Iwona Kłopocka-Marcjasz
Zakończyliśmy głosowanie w wojewódzkim finale plebiscytu Opolski Hipokrates we wszystkich kategoriach

Kliknij i zobacz wyniki głosowania we wszystkich kategoriach plebiscytu:

Lekarz Rodzinny Roku
Pediatra Roku
Stomatolog Roku
Pielęgniarka / Położna Roku
Farmaceuta Roku
Przychodnia / Gabinet Roku
Ginekolog Roku
Chirurg Roku
Kardiolog Roku
Okulista Roku
Dermatolog Roku
Szpital Roku

W tym roku honorowym patronem naszego plebiscytu jest Violetta Porowska, wicewojewoda opolski. Patronami są także Opolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Prezydent Miasta Opola.

Wierzymy, że wspaniali lekarze i pielęgniarki pracują wszędzie. Chcemy ich znaleźć nie tylko w dużych szpitalach, ale i małych powiatowych gabinetach. Dlatego w tym roku po raz pierwszy mieszkańcy wszystkich opolskich powiatów wybrali zwycięzców w kategoriach: lekarz rodzinny, pediatra, stomatolog, pięlęgniarka/położna, farmaceuta oraz przychodnia/gabinet.

Zobacz wyniki głosowania w Opolu i powiatach:

Opole | powiaty: brzeski | głubczycki | kędzierzyńsko-kozielski | kluczborski | krapkowicki | namysłowski | nyski | oleski | opolski | prudnicki | strzelecki

Wybieraliśmy najpopularniejszych specjalistów Opolszczyzny. Głosami naszych Czytelników zostaną przyznane nagrody Opolski Hipokrates w kategoriach: ginekolog, chirurg, dermatolog, kardiolog, okulista i szpital Opolszczyzny.

Oprócz tego, jak co roku, nagrodę “Opolskiego Hipokratesa” przyzna kapituła, w skład której wejdą m.in. przedstawiciele środowiska medycznego.

Plebiscyt zakończy się listopadową galą, pod czas której wręczymy dyplomy, statuetki i nagrody.

Opinia

Violetta Porowska, wicewojewoda opolski:
- Objęłam plebiscyt “Opolski Hipokrates” patronatem, bo jest on niezwykle ważny i wyjątkowy. Każdy z nas był, jest, bądź będzie pacjentem, więc dobry lekarz, pielęgniarka, położna, farmaceuta to jedne z najważniejszych osób w naszym życiu. Wskazanie tych najlepszych - zdaniem pacjentów - to forma podziękowania za ich trud i starania i - jak sądzę - cenne wyróżnienie dla pracowników ochrony zdrowia. Pacjenci wybiorą tych, którzy oprócz fachowości mają w osobie to coś, po prostu serce. I za to serce będziemy ich wynagradzać. Co ważne, plebiscyt jest skierowany do mieszkańców całego województwa, więc nawet w najmniejszej miejscowości przedstawiciel białego personelu, który jest blisko ludzi, może zostać wyróżniony.

Wszelkie pytania dotyczące plebiscytu można kierować pod adresem: plebiscyt@nto.pl lub telefonicznie pod nr 512 106 578.

Regulamin plebiscytu
Honorowy patron plebiscytu:
">

Patroni:
">">

Sponsorzy:
">">

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska