Employer branding, czyli działania mające na celu budowanie firmy postrzeganej jako „pracodawca z wyboru" były głównym tematem wrześniowego spotkania przedstawicieli działów kadr opolskich firm.
Cykliczne spotkania organizuje Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki.
Trójstronne porozumienie zawarły firmy Mondelez International, Panattoni Europe i DSV Solutions. Efektem jest budowa magazynu dla producenta słodyczy w Skarbimierzu.
Mondelez ma w Skarbimierzu dwie fabryki: czekolady oraz gum do żucia i cukierków. Dotychczas korzystał z magazynów oddalonych nawet 100 kilometrów od miejsca produkcji.
Nowy magazyn ma być uruchomiony wiosną 2020 roku. Mondelez produkuje w Skarbimierzu takie słodycze, jak: Milka, Alpen Gold, Prince Polo, Oreo czy gumy i właśnie cukierki Halls.
Do 4 października Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki czeka na zgłoszenia przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w Polsko-japońskim forum biznesu, które odbędzie się 10 października w hotelu DeSilva w Opolu.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
kup teraz

Maska do włosów wysokoporowatych 400 ml
Włosy wysokoporowate – matowe i szorstkie – wymaga…
kup teraz

Maska do włosów średnioporowatych 400 ml
Maska do włosów średnioporowatych Hair Balance by …
kup teraz

Olej do olejowania do włosów średnioporowatych 150 ml
Wegańska formuła, zniewalający zapach oraz fenomen…
Strefa Biznesu - sytuacja pracownika na rynku pracy