Opolskie łyżwiarki w polskiej czołówce!

Redakcja
Kolejny dobry występ łyżwiarek figurowych z opolskiego Klubu uczniowskiego Piruette-Opole.

W zawodach Mikołajkowych w Łodzi startowało osiem zawodniczek Piruettu, z czego cztery stanęły na podium.

Złoto zdobyła zaledwie 5-letnia Iwonka Drelich, srebrny medal wywalczyła Paulina Gucwa, a brązowe krążki zdobyły Nikola Urbańczyk i Klaudia Gierczak.

Tuż za podium znalazły się Jagoda Bialek (4), Magdalena Zych (5) i Natalia Raczkowska (9. miejsce).

W najstarszej i najmocniejszej grupie startowała również Hanna Mroczkowska zajmując wysoką 11. lokatę.

Dziewczynki trenowane są przez Halinę Grochowicz i Magdalenę Szydło.

Klub Piruette prowadzi naukę jazdy na łyżwach w każdy piątek o 17.55 i niedzielę o 10.30.