Otmęt Krapkowice kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa

Otmęt zdecydowanie przewodzi w swojej grupie 2 ligi.
Otmęt zdecydowanie przewodzi w swojej grupie 2 ligi. Materiały klubu
Nie zawodzą w tym sezonie piłkarki ręczne Otmętu Krapkowice. W zaległym meczu z 11. kolejki wygrały po raz 11 i umocniły się na pozycji liderek swojej grupy w 2 lidze.

Podopieczne Macieja Haupy zdobyły do tej pory 32 punkty na 33 możliwe i o pięć „oczek” wyprzedzają drugi stawce Bukowsko-Dopiewski KPR, a o siedem SPR Kępno.

Mecz z rezerwami Zagłębia Lubin jednak długo nie układał się po myśli naszej ekipy. Przyjezdne jako pierwsze trafiły do siatki, do tego po niespełna ośmiu minutach było już 5:2 dla nich, a potem długo odpierały ataki krapkowiczanek.

Te wyrównały dopiero 150 sekund przed przerwą (po 13). Niemniej na przerwie rywalki miały gola więcej. Warto tu zauważyć w szeregach gospodyń postawę Aleksandry Kuźnik, która tylko w tej odsłonie rzuciła wszystkie swoje pięć bramek. Bez tego o późniejsze odrabianie strat mogłoby być ciężko.

Po zmianie stron miejscowe jednak dość szybko wyszły na prowadzenie, a następnie sprawy w swoje ręce wzięła Natalia Staszkiewicz. Liderka gospodyń na przestrzeni kilkudziesięciu sekund zdobyła trzy bramki i odskoczyły one na 19:16. Później już poszły za ciosem i mieliśmy tylko stałe powiększanie dystansu.

Otmęt Krapkowice - Zagłębie II Lubin 35:24 (14:15)