Pani Małgosia schudła 32 kg z Projekt Zdrowie

Materiał informacyjny Projekt Zdrowie
Przedstawiamy Wam Panią Małgosię, kobietę, która nie ma sobie równych i dla której nie ma rzeczy niemożliwych! Pani Małgosia to chodząca inspiracja i motywacja dla wszystkich, którzy zastanawiają się czy warto o siebie zawalczyć! To właśnie jej samozaparcie i wytrwałość w dążeniu do celu pozwoliły osiągnąć spektakularny sukces! Z wielką przyjemnością zapraszam do wywiadu z naszą bohaterką :)

Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzję o odchudzaniu?

Decyzję o odchudzaniu podjęłam przede wszystkim ze względów zdrowotnych. Pojawiło się nadciśnienie, cukrzyca, straszne bóle kręgosłupa. Byłam wiecznie zmęczona, jakiekolwiek prace czy to domowe czy prace w ogródku sprawiały ogromny wysiłek. Na pewno chciałam zawalczyć o wygląd, męczyły mnie zakupy w największych rozmiarach.

Czego obawiała się Pani przed podjęciem kuracji?

Obawiałam się czy podołam trzymać dietę bez podjadania między posiłkami. Ponieważ tak to wyglądało przed rozpoczęciem kuracji.

Jak wspomina Pani pierwsze tygodnie trwania diety?

Pierwsze tygodnie były bez nawykowego podjadania. Brakowało tego, czy to jakiegoś chrupka czy słonego paluszka. Zamieniłam to na wodę. Pani dietetyk wspominała jak bardzo istotne jest picie wody. I to pomagało.

Jakie błędy żywieniowe popełniała Pani przed kuracją?

Przede wszystkich spożywałam za mało warzyw, pochłaniałam mnóstwo owoców co również nie było dobre, jak i do codziennej kawy musiało być coś słodkiego.

Czy jest Pani zadowolona z efektów kuracji?

Jestem dumna, że mi się udało! Trochę silnej woli i wyglądam znacznie lepiej. Noszę ubrania o 4 rozmiary mniejsze, już się tak nie męczę, wszystkie prace wykonuję szybciej, bez większego wysiłku. Jestem bardzo wdzięczna mojej Pani dietetyk, która mnie tak dopingowała, gratulowała przy cotygodniowej utracie masy ciała, przygotowywała przepisy na posiłki, które są smaczne, proste i szybkie w przygotowaniu :).

Jeśli tak jak Pani Małgosia chcesz zawalczyć o zdrowie i lepsze samopoczucie, umów się na bezpłatną konsultację w gabinecie Projekt Zdrowie w Opolu. Niech marzenia w końcu staną się rzeczywistością! Zapraszam - dietetyk Daniela Duszkiewicz Projekt Zdrowie Opole

Gabinet mieści się na ulicy Bronisława Koraszewskiego 25/4 w Opolu – obok Katedry

Umówić można się również pod numerem telefonu: 519 826 266

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin konsultacji i zacznij zmianę od nawyków żywieniowych .

W ramach nowej kampani Moje postanowienie swe nawyki zmienię oraz Moje postanowienie swą sylwetkę zmienię oferujęmy bezpłatną konsultację dietetyczną wraz z analizą składu ciała w gabinecie Projekt Zdrowie .

Projekt Zdrowie
Polskie Centra Dietetyczne
e-mail: opole.koraszewskiego@projektzdrowie.info
Bronisława Koraszewskiego 25/4 Opole
Tel. +48 519 826 266

www.projektzdrowie.info
https://opole.projektzdrowie.info/
Facebook: https://www.facebook.com/projektzdrowieopole/

Dietetyk Daniela Duszkiewicz

Dodaj ogłoszenie