„Pasja” nadal działa z pasją

Materiał powstał we współpracy z Gminą Krapkowice
Stowarzyszenie Twórców i Artystów „PASJA” mimo długiej przerwy nie zwalnia tempa i już planuje kolejne wernisaże. 10 lipca odbył się wernisaż prac Czesławy Szlązak.

A jak „PASJA” przetrwała kwarantannę? „Najpierw zajęliśmy się szyciem maseczek, w co zaangażowały się członkinie Stowarzyszenia: Łucja Muszyńska, Joanna Zelent, Jolanta Cichacka i Renata Kozioł. Grażyna Majewska i Zbigniew Majewski, tak jak dotychczas, doglądali i utrzymywali ład w galerii „Studnia”.

Stale powstające dzieła naszych członków, można było oglądać na internetowym profilu Stowarzyszenia. Zaprezentowana została między innymi, bogata kolekcja niezwykłych maseczek, wykonanych przez Łucję Muszyńską oraz bajeczne prace Marii Wandrowskiej i Renaty Kozioł, która wykonała ciekawe prace szydełkowe.

Prace Zbigniewa Majewskiego, w tym niezwykły obraz ''Hołd Pruski'' wykonany haftem krzyżykowym - replika obrazu Jana Matejki zrobił na wszystkich olbrzymie wrażenie. Obrazy Adama Werwińskiego i Andrzeja Makowskiego, Anny Taboł i Czesławy Szlązak cieszyły również nasze oczy”. Opowiada Krystyna Szwed. Wszystkie prace artystów na bieżąco mógł podziwiać każdy. Bogate fotorelacje na fanpage’u Stowarzyszenia zamieszczał prezes Adam Holinej.

Jednym słowem galeria „Studnia” przy ul. Młyńskiej w Krapkowicach działała bez przerwy i już zaprasza wszystkich miłośników sztuki na swoje wernisaże.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska