Piast Strzelce Opolskie - LZS Mechnice 2:2

Remisem zakończyło się spotkanie drużyn z ligi okręgowej. Wszystkie bramki wpadły w drugiej połowie.

Zawodnicy z Mechnic, mimo że grali na wyjeździe od pierwszych minut napierali na bramkę Piasta. Po raz pierwszy bramkarza gospodarzy udało im się pokonać w 60 minucie.

Później na boisku górował Piast. Napastnicy atakowali bramkę Mechnic, ale bez skutecznie. Sędzia podyktował za to dla Piasta dwa rzuty karne (w ciągu zaledwie 10 minut), które gospodarze wykorzystali.

W 80 minucie wyrównującą bramkę strzeliły Mechnice. Mecz zakończył się remisem 2:2.