WYNIKI
Grupa 1
Polonia Domaszowice - Ligota Wołczyńska 1-2
Krzywiczyny - Komorzno 3-1
Orzeł Pokój - Biestrzykowice Miodary 1-2
Łączany - Lew Szymonków 3-2
Kłos Rychnów - Bizon Bąkowice 0-3 (walkower)
Pauzowała Burza Gręboszów.
Grupa 2
Jakub Proślice - Polonia Smardy 0-1
MKS Wołczyn - Chocianowice 2-2
Borkowice - Ligota Górna 1-0
Radomierowice - Kuniów 1-3
Bogacica - Stare Budkowice 3-1
Rolnik Paruszowice - Lasowice Wielkie 0-4
Grupa 3
Bugaj Nowy - Radłów 2-1
Motor Praszka - Wojciechów 7-2
Wichrów - Przedmość 3-5
Stobrawa Wachowice - Borki Wielkie 4-1
Radawie - Żytniów 3-0
Albor Borki Małe - Zębowice 3-3
Grupa 4
Victoria Kościerzyce - Łukowice Brzeskie (przerwany)
Żłobizna - Zryw Szydłowice 0-0
Pawłów - Stobrawa Stare Kolnie 3-0 (walkower)
Kruszyna Prędocin - Victoria Dobrzyń 1-4
Zwanowice - Pogoń Łosiów 5-2
Bizon Kurznie - Skarbimierz 1-4
Grupa 5
Niewodniki - Grom Świerkle 2-1
Ecokom Luboszyce - Sławice 4-1
Victoria II Chróścice - Chmielowice 3-2
KS Dąbrowa - Unia Murów 13-1
Błękitni Przecza - Komprachcice 1-0
Gazownik Wawelno - Wiking Rodło II Opole 2-2
Pauzowały Golczowice.
Grupa 6
Staniszcze Wielkie - Grodziec 1-4
Unia Raszowa Daniec - Źródło II Krośnica 3-0 (walkower)
Zawada - Tempo Grodzisko 3-0 (walkower)
GKS Izbicko Otmice - Grudzice 4-1
Turawa - Fiorentina Nakło 1-1
Chronstau II Chrząstowice - Piomar II Tarnów Opolski Przywory 0-3 (walkower)
Grupa 7
Kadłubiec - Orzeł Mokre Łany 5-3
Plon Błotnica Strzelecka - Piotrówka II 1-1
Błękitni Rozmierz - Zimna Wódka 4-0
Olszowa - Unia II Kolonowskie 1-9
Rożniątów - Czarni Kalinów Kalinowice 1-3
Błękitni II Jaryszów - Poręba 0-5
Pauzował Sokół Zalesie Śląskie.
MAGAZYN SPORTOWY24 - MICHAŁ LISTKIEWICZ ZAPOWIADA REWOLUCYJNE ZMIANY W SĘDZIOWANIU
Grupa 8
Skorpion II Kopice Więcmierzyce - Wojsław 1-6
Czarni Przylesie Dolne - Ogrodnik Chróścina Nyska 3-3
Młodoszowice - Spartan Wójtowice 3-3
Krasna Góra - Jankowice Wielkie 0-3 (walkower)
Polonia Przylesie - Victoria Wierzbnik 2-2
Pauzowały Gałążczyce.
Grupa 9
Bodzanów II Nowy Świętów - Mańkowice Piątkowice 4-2
Rolnik Lasocice - Podzamcze Nysa 0-4
Polski Świętów - Kępnica 2-6
Delta Bielice - Plon Skoroszyce 2-0
Włodary Węża - Sękowice 9-1
Niwnica Konradowa - Błękitni Biskupów 3-0 (walkower)
Pauzowały Domaszkowice.
Grupa 10
Kromołów - Odra Kąty Opolskie 2-2
Obrowiec - Stradunia 1-0
Magnum Chorula - Przysiecz 0-0
Korona Krępna - Burza Kosorowice 4-3
Łowkowice - Strzeleczki 0-6
Dąbrówka Górna - Górażdże 1-1
Pauzował Kosmos Dobra.
Grupa 11
Łężce - Pokrzywnica 6-1
Zawisza Stara Kuźnia - Inter Mechnica 6-1
Polonia Gościęcin - Ruch Steblów 2-1
Kobylice - Maciowakrze 4-1
Stare Koźle - Unia Polska Cerekiew 0-5
Śląsk II Reńska Wieś - Walce II 1-5
Pauzowała Cisowa Kędzierzyn-Koźle.
Grupa 12
Kamienica Nyska - Łąka Jodłów 3-0
Siestrzechowice - Lubiatów 3-0 (walkower)
Goświnowice - Goworowice 1-5
Śliwice - Czarni II Otmuchów Wójcice 2-4
Agro Chmiel Ujeździec - Koperniki Morów 5-1
Malerzowice Małe - Biała Nyska 3-4
Grupa 13
Rudziczka - Unia Tułowice 2-10
Sokół II Grodziec Niemodlin - Grom Szybowice 3-2
Kolnowice - Przechód 3-3
Chrzelice - Łąka Prudnicka 0-2
Zieloni Ligota Tułowicka - GKS II Konradów Głuchołazy 7-1
Dytmarów - Czyżowice 1-0
Pauzowała Polonia Pogórze Łącznik.
Grupa 14
Benfica Klisino - Stare Kotkowice 0-8
Victoria Pomorzowice - Lisięcice II 4-4
Rolnik Partyzant Biedrzychowice - Olbrachcice 2-1
Rzepce - Stal Grobniki 4-0
Sparta Zawiszyce - Zawada 3-0 (walkower)
Grupa 15
Pogoń Wojnowice - Ruch Zubrzyce 6-0
Iskra Zopowy - Cukrownik Baborów 1-10
Zryw Wysoka - Babice 1-4
Fortuna Chomiąża - Kresowianka Nowa Wieś 22-1
Rozumice - Egipt Krzyżowice 0-1
Pogranicze Mokre - Start Bogdanowice 1-8
Pauzował Sokół Boguchwałów.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?