Piłka ręczna: ASPR Zawadzkie - Nielba Wągrowiec 24-35

Przez obronę Nielby przedziera się Daniel Skowroński (z piłką).
Przez obronę Nielby przedziera się Daniel Skowroński (z piłką). Sławomir Jakubowski
Kiedy wicelider I-ligi odskoczył na kilka bramek, spokojnie kontrolował mecz, a zespół z Zawadzkiego nie było stać na jakikolwiek zryw.

Początek meczu należał do ekipy z Wągrowca, która prowadziła 4-1. Nasz zespół podjął jednak walkę i doprowadził do remisu , a wyrównana walka trwała do 10 minuty (5-6). Od tego momentu zaczęli przeważać goście, a na dwa ich trafienia miejscowi odpowiadali raz i w efekcie prowadzili 12-8, 10-5. Przy stanie 12-17 nasz zespół obronił trzy akcje rywala, ale swoich nie skończył i za chwilę przegrywał 13-20.

Na początku drugiej połowy znów był fragment meczu, w którym obie ekipy miały kłopoty ze skutecznością i przez dziesięć minut kibice zobaczyli po jednej bramce dla każdego z zespołów. Od 40 minuty uwidoczniła się przewaga Nielby. Kiedy ASPR grała w podwójnym osłabieniu straciła trzy bramki z rzędu i było 14-24. Zwycięzca był więc znany na wiele minut przed ostatnim gwizdkiem arbitrów.

ASPR Zawadzkie - Nielba Wągrowiec 24-35 (13-20)
ASPR: Janik, Kaczka 1, Płonka 6, Piech 5, Skowroński 5, Morzyk, Gradowski 4 - Białecki, Kruk, Albingier, Hertel, Kulej, Piecuch 1, Kalisz 2.
Nielba: Konczewski, Gierak 3, Obiała 7, Kryszeń 2, Tarcijonas 3, Biniewski 2, Torz 1 - N. Witkowski, Smoliński 1, Kieliba, B. Witkowski 2, Świerad 5, Białaszek 9.