Piłkarze LZS Lasowice Wielkie świętują 60-lecie [program]

Mirosław Dragon
Plakat
Grający w kluczborskiej klasie B drużyna z Lasowic Wielkich w sobotę świętuje okrągły jubileusz.
W meczu III grupy klasy B zmierzyły się dwie drużyny ze środka tabeli. LZS Lasowice Wielkie wygrał pewnie z LZS-em Wichrów 6:0.W pierwszej połowie gospodarze szybko objęli prowadzenie, ale później drużyna z Wichrowa doszła go głosu i kilka razy zagroziła bramce strzeżonej przez golkipera Grzegorza Boka. Do przerwy utrzymał się wynik 1:0.W drugiej połowie rozwiązał się worek z golami. Gospodarze strzelili jeszcze pięć bramek i mecz skończył się wynikiem 6:0. Drużyna LZS Lasowice Wielkie kończyła mecz w dziesiątkę, kiedy jeden z zawodników dostał czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie.

Mecz klasy B. LZS Lasowice Wielkie - LZS Wichrów 6:0 [zdjęcia]

W sobotę odbędą się obchody 60-lecia LZS-u Lasowice Wielkie. Obchody rozpoczną się o 13.00 mszą świętą.

O 15.00 na bosku zostaną rozdane odznaczenia, a o 16.30 rozegrany zostanie mecz LZS Lasowice Wielkie - Drużyna 60-lecia.

Później będą atrakcje dla dzieci i zabawa taneczna.