Głosowanie zakończone
Plebiscyt: MISTRZOWIE URODY
Wybieramy Trenera Personalnego Roku
- Trener, który zdobędzie najwięcej głosów otrzyma tytuł Trenera Personalnego Roku w województwie, nagrodę 1500 złotych, awans do ogólnopolskiego finału, statuetkę i dyplom wręczane podczas gali na targach Beauty Forum w Warszawie oraz zaproszenie na Garden Party Mistrzów Urody z udziałem Michała Łenczyńskiego.
- Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają dyplomy, prezentacje w dodatku do gazety, zaproszenie na profesjonalne szkolenia online.
- Koniec głosowania w czwartek, 24 sierpnia o godz. 20:00. Informacje: Marta Gromowska - tel. 519 503 627.
Zwycięzcy:
-
Wojciech Suchan
Otmuchów
717głosów -
Mateusz Pampuch
FitNatura Chrościce i Xtreme, Opole
689głosów -
Michał Wiśniewski
Energy Fit Fitness Klub, Kluczbork
136głosów
Pozostali:
-
Katarzyna Baranowska
MiXtura Fitness, Strzelce Opolskie
44głosy -
Kordian Mazurkiewicz
Kilo, Opole
20głosów -
Konrad Mucha
Energy-Fit Fitness Klub, Kluczbork
6głosów -
Sandro Sołowiej
F1 Elite Fitness, Opole
5głosów -
Karina Glanc
A8Gym, Zawadzkie
1głos -
Kuba Kwaśniewski
ActivSport, Namysłów
1głos -
Mateusz Radomski
Box88, Opole
1głos -
Paweł Kurzydło
Paweł Kurzydło - trener Personalny, Opole
1głos -
Izabela Grzybowska
Ladyareobik Iza, Nysa
1głos -
Adam Chowaniak
Activ.point Adam Chowaniak - trener Personalny, Kluczbork
— -
Adam Cichoń
Adam Cichoń - Trener Personalny, Opole
— -
Adam Mielczarek
Adam Mielczarek Trener Personalny, Opole
— -
Adriana Kubiak
Adriana Kubiak - Trener Personalny Fizjoterapeuta, Opole
— -
Agata Sornowska
Xtreme Fitness, Kędzierzyn-Koźle
— -
Agnieszka Borys
CrossandActive, Nysa
— -
Andrzej Rzepiela
Andrzej Rzepiela - Trener Personalny, Opole
— -
Angelika Marchewka
fitback_baby Sport Plus, Opole
— -
Anna Ciecieląg
BeBetter Studio, Nysa
— -
Anna Szczędzina
Marek Niedźwiedź - Trening Dieta Motywacja, Strzelce Opolskie
— -
Daria Włodek
Trener Personalny Daria Włodek, Brzeg
— -
Dariusz Kopczyński
My Fitness Place, Opole
— -
Dawid Gadomski
Body Power - Studio Treningu EMS, Nysa
— -
Edyta Hutyra
Edyta Hutyra - trener i Dietetyk, Opole
— -
Hubert Olczyk
Hubert Olczyk - Trener, Kluczbork
— -
Jacek Szwed
Physio Gym Academy - trening personalny, fizjoterapia, Opole
— -
Jacek Wal
Imperium Siły, Opole
— -
Jakub Kocielski
Carlitos Trenuje - Trener Personalny, Opole
— -
Jakub Pietrakowski
Training Space, Opole
— -
Jerzy Makarewicz
Xtream, Kędzierzyn-Koźle
— -
Jerzy Nikandrow
Jerzy Nikandrow - Trener Personalny, Głuchołazy
— -
Justyna Babik
My fitness place, Opole
— -
Kacper Harasimczuk
Kacper Harasimczuk TrenerZawodnik, Opole
— -
Kamil Długaszek
EMS Studio 25, Kędzierzyn-Koźle
— -
Kamil Klimek
Kamil Klimek - trener Personalny, Brzeg
— -
Kamil Mękarski
Dead and Fit, Nysa
— -
Kamila Mańka
Trener Personalny, Opole
— -
Kasjan Wiśniewski
pan.paker, Prudnik
— -
Katarzyna Chłopecka
Katarzyna Chłopecka Trener Personalny, Opole
— -
Katarzyna Kłakowicz
MELON FIT, Nysa
— -
Klaudia Kluba
Klaudia Kluba Projekt: Forma, Opole
— -
Łukasz Dabbachi
Trener Personalny, Opole
— -
Łukasz Jaźwiec
Trener Personalny Lukasz Jazwiec, Opole
— -
Łukasz Szymecki
Łukasz Szymecki - trener personalny, trenerzawodnik BJJ, Nysa
— -
Magdalena Mazur
My Fitness Place, Opole
— -
Marek Niedźwiedź
Marek Niedźwiedź - Trening Dieta Motywacja, Strzelce Opolskie
— -
Mariusz Okos
Hekate Olimpijskie Centrum Sportu, Strzelce Opolskie
— -
Marlena Karaś
Trenerka personalna Marlena Karaś, Nysa
— -
Mateusz Bębas
Athlete Maker, Strzelce Opolskie
— -
Mateusz Masłyk
Opolskie Centrum Treningu Kettlebell Strefa Mocy, Opole
— -
Mateusz Balabuch
Opole
— -
Michał Matyjas
sPortMed, Nysa
— -
Michał Opiłka
Fitme24, Opole
— -
Mikołaj Kucharski
Trener Personalny Mikołaj Kucharski, Brzeg
— -
Mykola Bytsko
Mykola Bytsko - Trener Personalny, Brzeg
— -
Nikola Strzyż
Nikola Strzyż - Trener Personalny, Opole
— -
Oliwer Topolski
Oliwer Topolski - Trener Personalny, Opole
— -
Patrycja Cichowska
Boska Cichowska Trenuje, Nysa
— -
Patryk Jarema
Twoja Forma, Kujakowice Górne
— -
Patryk Wosinek
Twoja Forma, Opole
— -
Paweł Pakosz
Trener Personalny Paweł Pakosz, Opole
— -
Piotr Janiec
NEXT LEVEL-akademia sportów walki, Kluczbork
— -
Piotr Prokop
Piotr Prokop - Trener Personalny, Kędzierzyn-Koźle
— -
Prokop Paweł
Infiniti Fitness Club, Kędzierzyn-Koźle
— -
Rafał Rurański
INFINITI Fitness Club, Kędzierzyn-Koźle
— -
Robert Ficoń
Kędzierzyn-Koźle
— -
Robert Niechciał
Sport Plus, Opole
— -
Sebastian Kubatek
Trener Sebastian Kubatek, Prudnik
— -
Sonia Dziergas-Potoczak
MELON FIT, Nysa
— -
Szymon Sprancel
Szymon Sprancel-trener Personalny, Osiek
— -
Tobiasz Dymitriszyn
Dymqcoaching, Dobrzeń Wielki
— -
Tomasz Cierpisz
Strefa Mocy, Opole
— -
Tomasz Janik
INFINITI Fitness Club, Kędzierzyn-Koźle
— -
Wiktor Gamroth
Gymbox - Centrum Treningu, Opole
— -
Przemek Lulewicz
Xtreme Fitness, Opole
— -
Weronika Jainta
F1 Elite Fitness, Opole
—