Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023
Dyrektor Roku Placówki Edukacyjnej
Głosowanie będzie trwać do piątku, 8 grudnia 2023 r. do godz. 22:00. Informacji udziela Marta Gromowska - tel. 519503627, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Bożena Niewienda
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Reńska Wieś
570głosów -
Artur Walkowiak
Zespół Szkół Specjalnych, Zawadzkie
543głosy -
Łukasz Dziarmaga
Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Przechód
401głosów -
Katarzyna Sokołowska-Kolanek
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego, Krasiejów
396głosów -
Elżbieta Dziuda-Kampa
Społeczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego, Mechnica
155głosów -
Dorota Lewandowska-Jaroń
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Chróścice
128głosów -
Karolina Śleziak
Przedszkole Publiczne Zaczarowany Ołówek, Nysa
72głosy -
Patrycja Bednarek
Przedszkole Publiczne nr 22 im. Czesława Janczarskiego, Kędzierzyn-Koźle
47głosów -
Agata Miąsko
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Medyk, Nysa
37głosów -
Joanna Janczyk
Przedszkole Publiczne, Zębowice
24głosy -
Violetta Malska
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Adama Mickiewicza, Opole
21głosów -
Magdalena Przybysławska
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego, Klisino
19głosów -
Alicja Lew
Przedszkole Publiczne, Domaszowice
4głosy -
Aurelia Heidel
Przedszkole Publiczne, Lubsza
3głosy -
Ewa Dziergas-Węgrzyn
Przedszkole Publiczne nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, Krapkowice
3głosy -
Krzysztof Dorożyński
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego, Nysa
3głosy -
Maria Kalbrun
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20, Kędzierzyn-Koźle
3głosy -
Zdzisław Biernacki
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika, Lewin Brzeski
3głosy -
Adam Kania
Liceum Ogólnokształcące nr 3, Kędzierzyn-Koźle
2głosy -
Horst Chwałek
Technikum nr 1 im. Józefa Lompy, Olesno
2głosy -
Krystyna Gielas
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Brzechwy, Kędzierzyn-Koźle
2głosy -
Małgorzata Bandurska
Przedszkole Publiczne nr 26, Kędzierzyn-Koźle
2głosy -
Małgorzata Mianowany-Małecka
Zespół Szkół Ekonomicznych, Brzeg
2głosy -
Anna Ludwikowska-Wierzchowiec
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Kietrz
1głos -
Damian Szyszko
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bronisława Malinowskiego, Kędzierzyn-Koźle
1głos -
Ewa Dęga
Przedszkole Publiczne nr 25, Opole
1głos -
Grażyna Kutek
Przedszkole Publiczne nr 10, Strzelce Opolskie
1głos -
Jacek Łukaszczyk
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Opolskie
1głos -
Jacek Tyczka
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego, Nysa
1głos -
Jolanta Szyporta
Dziecięcy Dworek, Schodnia
1głos -
Karolina Pietrzyk
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Wojska Polskiego, Kędzierzyn-Koźle
1głos -
Krystyna Błażewska
I Liceum Ogólnokształcące, Kluczbork
1głos -
Maria Kwarciak
Przedszkole Publiczne Integracyjne nr 7, Brzeg
1głos -
Monika Musiał-Biernat
Technikum im. Żołnierzy Niezłomnych, Grodków
1głos -
Adam Sinicki
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zespołu Szkół, Tułowice
— -
Agata Morawiec
Przedszkole Publiczne z Oddziałem Zamiejscowym, Bogacica
— -
Agata Wyrwas
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego, Brzeg
— -
Agnieszka Borowicz
Szkoła Podstawowa im. 27 Wołyńskiej Dywizji Armii Krajowej, Gracze
— -
Agnieszka Grajcar
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Śląskich, Olesno
— -
Agnieszka Kret
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka, Nysa
— -
Agnieszka Sobczyk
Publiczna Szkoła Podstawowa, Błotnica Strzelecka
— -
Agnieszka Wasilewska
Przedszkole Publiczne im. Marii Kownackiej, Gracze
— -
Agnieszka Wrzodek-Bednarczyk
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Rogi
— -
Albina Łącka
Przedszkole Publiczne nr 4, Brzeg
— -
Aleksandra Radłowska
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Adama Mickiewicza, Kędzierzyn-Koźle
— -
Alfred Kordula
Publiczna Szkoła Podstawowa, Łany
— -
Anna Pastuszko
Przedszkole Publiczne nr 28 im. Czesława Janczarskiego, Opole
— -
Anna Piotrowska-Ferlin
Przedszkole Publiczne, Prószków
— -
Anna Stankowska
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Grodków
— -
Anna Tuła-Nowacińska
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Rudziczka
— -
Arletta Kłosińska
Publiczna Szkoła Podstawowa, Nowa Cerekwia
— -
Beata Bednarska
Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego, Kluczbork
— -
Beata Cukier
Przedszkole nr 6, Nysa
— -
Beata Leszczyńska
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Prusa, Namysłów
— -
Beata Matyszczak
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika, Brzeg
— -
Beata Niedworok
Przedszkole Publiczne, Dobrzeń Wielki
— -
Benedykt Chałupnik
I Liceum Ogolnokształcące, Prudnik
— -
Bogdan Kulik
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Pietrowice
— -
Bogusław Chochowski
Technikum, Głubczyce
— -
Bogusław Łazik
Technikum, Gorzów Śląski
— -
Bogusława Domino-Pawelec
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Bosko, Luboszyce
— -
Bogusława Hawzner
Przedszkole Publiczne nr 2 im. Kubusia Puchatka, Zdzieszowice
— -
Bożena Kowalczyk-Pytel
Publiczna Szkoła Podstawowa, Ligota Turawska
— -
Bożena Puszczewicz
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Powstańców Śląskich, Dębnik
— -
Danuta Szwiec
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym im. Marii Konopnickiej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej, Nasiedle
— -
Dariusz Freitag
Przedszkole Publiczne z Oddziałem Zamiejscowym, Polska Cerekiew
— -
Dariusz Sobków
Publiczne Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Józefa Warszewicza, Prószków
— -
Dominika Guszkiewicz
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym im. Jakuba Kani, Domaradz
— -
Dorota Krawiec
Publiczna Szkoła Podstawowa, Szemrowice
— -
Dorota Suchecka
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Świętego Jana Pawła II, Namysłów
— -
Elżbieta Kwiecińska
Przedszkole Publiczne nr 21, Opole
— -
Emilia Olszowa
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wandy Chotomskiej, Praszka
— -
Ewa Macha
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi, Dobrodzień
— -
Ewa Płaziuk
Publiczna Szkoła Podstawowa, Wachów
— -
Ewa Poręba
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Konopnickiej, Kluczbork
— -
Ewa Trepka
Przedszkole Publiczne, Żędowice
— -
Ewa Trościanka
Przedszkole Publiczne nr 8, Kluczbork
— -
Ewa Włos
Liceum Ogólnokształcące, Wołczyn
— -
Ewelina Kicia
Przedszkole Niepubliczne Suchoborek, Suchy Bór
— -
Gabriela Gąsiorek
Przedszkole Publiczne nr 1 im. Bajka, Głuchołazy
— -
Gabriela Łaskarzewska
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi SPSK im. Jana Pawła II, Grabin
— -
Grażyna Chmielewska
Przedszkole Publiczne nr 6. im. Tęczowa Szósteczka, Krapkowice
— -
Henryk Mamala
Technikum nr 1, Nysa
— -
Irena Rzewucka
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego, Kamienna
— -
Iwona Ignaczak
Szkoła Podstawowa nr 2, Praszka
— -
Iwona Makarewicz
Przedszkole Publiczne nr 10, Brzeg
— -
Iwona Medwid
Liceum Ogólnokształcące, Krapkowice
— -
Jacek Pawłowski
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Szarych Szeregów, Namysłów
— -
Jacek Pietroszek
Zespół Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki, Namysłów
— -
Jan Łata
Liceum Ogólnokształcące nr 3, Głubczyce
— -
Jan Wróblewski
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Broniewskiego, Strzelce Opolskie
— -
Joanna Pędzik
Zespół Szkół Technicznych, Nysa
— -
Joanna Rasch
Przedszkole Publiczne z Nauczaniem Języka Mniejszości Narodowej, Kędzierzyn-Koźle
— -
Jolanta Bella
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda, Żyrowa
— -
Jolanta Kochanowska
Przedszkole, Koperniki
— -
Jolanta Marzec
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika, Wronin
— -
Jolanta Sebastyan
Przedszkole nr 1, Nysa
— -
Jolanta Siekierka
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Artura Gadzińskiego, Zdzieszowice
— -
Jolanta Solus
Stowarzyszeniowa Publiczna Szkoła Podstawowa, Steblów
— -
Jolanta Tracz
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego, Komprachcice
—
- 1
- 2