Nowa Trybuna Opolska

  Pocztówka z wakacji - konkurs nto. Zrób zdjęcie z gazetą lub smartfonem z nto.pl i wygraj!!

  Zapraszamy Was do fantastycznej wakacyjnej zabawy! Prześlijcie nam zdjęcie z wakacji, na którym trzymacie lub czytacie gazetę nto albo przeglądacie portal nto.pl.

  Niezależnie od tego, gdzie je spędzacie - czy w odległym zakątku świata, czy w polskich górach, czy też u siebie na działce - przyłączcie się do zabawy! Z Waszych zdjęć stworzymy wakacyjną galerię pocztówek z wakacji. Ale to nie wszystko!

  Na każde ze zdjęć będzie można głosować za pomocą "klików". Dziesięć zdjęć, które zdobędzie największą liczbę Waszych głosów, trafi pod obrady naszego redakcyjnego jury. Z nich właśnie wybierzemy najsympatyczniejsza, naszym zdaniem, pocztówkę z wakacji, na których towarzyszy Wam Nowa Trybuna Opolska!

  Jak zgłosić zdjęcie do naszego konkursu?
  Wystarczy wejść na stronę www.nto.pl/pocztowka i kliknąć przycisk "dodaj kandydata". Tam należy uzupełnić wszystkie niezbędne dane oraz wgrać zdjęcie.

  Jak głosować?

  Głosujemy na portalu nto.pl/pocztowka za pomocą "klików" pod danym zdjęciem. Uwaga! Codziennie jedna osoba może oddać 5 głosów na wybrane zdjęcie. Głosowanie będzie trwało do 31 sierpnia do godz. 12.00 i do tego czasu można dołączać nowe zgłoszenia do konkursu. 10 zdjęć, które zdobędą najwięcej Waszych głosów, trafi pod obrady jury. Zwycięzca wybrany przez jurorów zostanie zaprezentowany na łamach nto, a jego zdjęcie otrzyma tytuł "pocztówki z wakacji 2018".

  Mamy też dla zwycięzcy worek upominków, a w nim: podwójne zaproszenie do kina, kubek nto, miesięczną prenumeratę plus.nto.pl, książkę kucharską o smakach Opolszczyzny oraz piłkę plażowa nto.

  Zapraszamy do wakacyjnej zabawy! Już dziś czekamy na Wasze zdjęcia!

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo