Po dwóch setach ZAKSA remisuje w Rzeszowie

Po zwycięstwie w pierwszym secie do 22, w kolejnym kędzierzynianie przegrali 21:25.

W II secie role się odwróciły. Gospodarze szybko odskoczyli na 11:4 i zanosiło się na ich łatwe zwycięstwo. Tym razem jednak ZAKSA walczyła do końca. bardzo skuteczny Szczerbaniuk i asy Masnego sprawiły, że Resovia prowadziła 12:7, 13:9, 14:12.

Jeszcze bardziej dystansu nie udało się obronić i dopiero przy zagrywce Kaźmierczaka było 17:16. Dwa błędy ZAKSY w samej końcówce sprawiły, że przegrała 21:25.

Resovia: Woicki, Perłowski, Hernandez, Oivanen, Wika, Gierczyński, Ignaczak (libero) - Gawryszewski, Łuka, Papke.
ZAKSA: Masny, Szczerbaniuk, Kaźmierczak, Ruciak, Martin, Novotny, Mierzejewski (libero) - Kacprzak, Szczygieł, Lewis.