Podnoszenie ciężarów. Reprezentanci Budowlanych Opole świetnie spisali się w mistrzostwach Polski

Budowlani Opole to polski potentat w podnoszeniu ciężarów.
Budowlani Opole to polski potentat w podnoszeniu ciężarów. materiały klubowe Budowlanych Opole
Reprezentanci Budowlanych Opole wywalczyli kilka medali, w różnych kategoriach wagowych, na zawodach rozgrywanych w Nowym Tomyślu.

Szczególnie imponująco spisali się w kat. +109 kg, gdzie obsadzili całe podium. Pierwsze miejsce zajął Arkadiusz Michalski, drugie Marcin Izdebski, a trzecie Olaf Pasikowski.

Przedstawiciele opolskiego klubu dominowali też w kat. do 96 i 109 kg, gdzie odpowiednio triumfowali Paweł Kulik oraz Jarosław Samoraj.

Ponadto srebrny krążek dołożył Kacper Urban (kat. do 73 kg), a po brąz sięgnęli Patryk Kasielski (kat. do 102 kg) oraz Katarzyna Kraska (kat. do 55 kg).

Na podium nie udało się stanąć Piotrowi Jerominowi (kat. do 67 kg), który uplasował się na 6. pozycji.