Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bramki: 0:1 Zychowicz - 1., 1:1 Lachowicz - 17., 1:2 Ian -...

Podsumowanie 28. kolejki BS Leśnica 4 Ligi Opolskiej - wyniki, strzelcy, wypowiedzi

LZS Piotrówka - LZS Starowice Dolne 1:6 (1:1)

Bramki: 0:1 Zychowicz - 1., 1:1 Lachowicz - 17., 1:2 Ian - 50., 1:3 Setla - 56., 1:4 Setla - 68., 1:5 Kaique - 76., 1:6 Rakowski - 81.

Adam Jaremko, trener LZS-u Piotrówka
Mecz bez sensacji. Do przerwy, gdy starczyło nam sił, wynik był remisowy. Tradycyjnie jednak zmagaliśmy się z problemami kadrowymi, które w tym przypadku objawiły się absencją ośmiu podstawowych graczy. Przegraliśmy przez postawę w drugiej połowie, dobiło nas zmęczenie. W momencie ostatniego gwizdka sędziego było nas ośmiu na boisku, a zważając na to, że jeden z zawodników grał z kontuzją, można powiedzieć, że było nas siedmiu. Myślę, że w pełnym składzie moglibyśmy pomyśleć dziś o punkcie, ale nie było o tym mowy w tak okrojonym zestawieniu.

Jan Jędrychowski, drugi trener LZS-u Starowice Dolne
Nie zagraliśmy najlepiej w pierwszej połowie. Uśpiła nas szybko strzelona bramka w okolicach 40. sekundy. W przerwie padło kilka mocnych słów, co pozwoliło nam na strzelenie kilku goli w dalszej części spotkania. Niemniej był to jeden z najsłabszych, o ile nie najsłabszy mecz w rundzie wiosennej. Mogliśmy zdobyć więcej bramek, ale nie zaprezentowaliśmy pełni naszego potencjału.

Majówka w Ostrzycach z muzyką DISCO i tańcami. Gwiazdą wieczoru zespół SKANER!

Sezon motocyklowy 2024 w Bydgoszczy rozpoczęty. Zdjęcia

Polecamy

Wschodząca gwiazda Barcelony mogła trafić do Rakowa! Podano nawet kwotę

Mistrz Polski z  ''Białą Gwiazdą'': W takich finałach faworyci często przegrywają

Mistrz Polski z ''Białą Gwiazdą'': W takich finałach faworyci często przegrywają

W czwartek finał Pucharu Polski. Na taki mecz kibice czekali niemal dwadzieścia lat!