Połamane drzewa, uszkodzone dachy po poniedziałkowych burzach nad Opolszczyzną

Tomasz Wróblewski
Tomasz Wróblewski
Usuwanie skutków burzy.
Usuwanie skutków burzy. OSP Kielcza / OSP Zawadzkie
43 razy wyjeżdżali w poniedziałek strażacy do usuwania skutków burzy, która przetoczyła się nad regionem. Najwięcej pracy mieli w powiatach: strzeleckim i opolskim.

W Kielczy (powiat strzelecki) w wyniku silnego podmuchu wiatru uszkodzeniu uległo poszycie dachu na budynku produkcyjnym. Strażacy zabezpieczyli około 100 metrów kwadratowych poszycia.

W tej samej miejscowości uszkodzone zostały też dachy na trzech budynkach mieszkalnych.

W Olbrachcicach (powiat prudnicki) wiatr uszkodził dach na zabudowaniach gospodarczych. W budynku obory znajdowało się 30 sztuk zwierząt hodowlanych, którym nic się nie stało. Strażacy na powierzchnię około 40 metrów kwadratowych nałożyli plandekę.

W Rogalicach (powiat brzeski) złamany konar spadł i uszkodził drzwi pojazdu zaparkowanego na posesji.

W sumie strażacy do akcji związanych z usuwaniem skutków burzy wyjeżdżali 43 razy.

od 12 lat
Wideo

Szymon Hołownia ma duże ego, większe ma tylko Lech Wałęsa

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska