Policja w Prudniku ma nowy nieoznakowany radiowóz. Do zakupu...

  Policja w Prudniku ma nowy nieoznakowany radiowóz. Do zakupu dołożyło się starostwo

  Zdjęcie autora materiału
  Sławomir Draguła

  Nowa Trybuna Opolska

  W środę na terenie Komendy Powiatowej Policji w Prudniku odbyło się uroczyste przekazanie oraz poświęcenie nowego nieoznakowanego radiowozu.
  1/5
  przejdź do galerii

  W środę na terenie Komendy Powiatowej Policji w Prudniku odbyło się uroczyste przekazanie oraz poświęcenie nowego nieoznakowanego radiowozu. ©Policja

  Komenda Powiatowa Policji w Prudniku ma nowy nieoznakowany radiowóz. Jego zakup był możliwy dzięki wsparciu prudnickiego starostwa, które dały 32,5 tysiąca złotych.
  W środę na terenie Komendy Powiatowej Policji w Prudniku odbyło się uroczyste przekazanie oraz poświęcenie nowego nieoznakowanego radiowozu marki Opel.

  - Zakup był możliwy dzięki wsparciu prudnickiego starostwa, które na ten cel przeznaczyło 32,5 tysiąca złotych - mówi aspirant Andrzej Spyrka z Komendy Powiatowej Policji w Opolu.

  Pozostała część funduszy pochodzi z budżetu Komendy Głównej Policji. Radiowóz będzie służył w codziennej pracy policjantom wydziału kryminalnego.

  Kluczyki do nowego radiowozu z rąk starosty Radosława Roszkowskiego odebrał mł. insp. Krzysztof Urban, komendant powiatowy policji w Prudniku.

  FOTORADARY. Będzie ich dwa razy więcej!


  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY