Policjant z Brzegu mistrzem Polski

Sławomir Draguła
To kolejny znakomity wynik uzyskany przez sierż. Mateusza Fudałę. Przypominamy, że w maju tego roku, podczas Pucharu Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, również zajął I miejsce. KPP Brzeg
Sierż. Mateusz Fudała z brzeskiej komendy zdobył tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w kategorii wagowej 84 kilogramów.

W Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych im. gen. Jakuba Jasińskiego we Wrocławiu odbyły się I Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

W zawodach udział wzięło blisko 80 zawodniczek i zawodników reprezentujących wszystkie służby mundurowe naszego kraju.

Najlepszym zawodnikiem w kategorii 84 kg okazał się sierż. Mateusz Fudała z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu. Nasz zawodnik zdobył tytuł mistrzowski z wynikiem 180kg.

Jest to kolejny znakomity wynik uzyskany przez sierż. Mateusza Fudałę. Przypominamy, że w maju tego roku, podczas Pucharu Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, również zajął I miejsce.