Polscy i zagraniczni studenci opolskiej WSZiA będą się lepiej poznawać

Sylwia Mielnik
W ubiegłym roku studenci opolskiej WSZiA, nasi i zagraniczni, pojechali na integracyjną wycieczkę nad polskie morze. Na zdjęciu w Gdańsku.
W ubiegłym roku studenci opolskiej WSZiA, nasi i zagraniczni, pojechali na integracyjną wycieczkę nad polskie morze. Na zdjęciu w Gdańsku. fot. mat. uczelni
Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu przygotowuje wycieczkę dla studentów. Wezmą w niej udział polscy i zagraniczni żacy.

Tak, jak w poprzednich latach, chcemy zintegrować nie tylko studentów, którzy rozpoczęli u nas naukę, ale również zachęcić do udziału w niej naszych zagranicznych słuchaczy - mówi Marcin Oleksiuk, Kierownik Biura Projektów i Promocji Uczelni, odpowiedzialny za organizację wyjazdu.

- Miejsce nie jest jeszcze znane, bo chcemy ustalić je wspólnie, ale Ci którzy byli z nami w poprzednich latach w Zakopanem, Krakowie, Zabrzu, czy też nad morzem wiedzą, że nie zabraknie atrakcji - dodaje Marcin Oleksiuk. - Oczywiście, miejsca, które odwiedzimy i atrakcje, z których skorzystamy też będą mogli wybrać uczestnicy.

Informacja o zapisach pojawi się na Facebookowym profilu uczelni, a szczegółowe informacje zostaną przekazane starostom.

- Podczas rekrutacji będziemy brali pod uwagę to, czy dana osoba angażuje się w życie społeczności akademickiej oraz przyglądać się wynikom w nauce. Chcemy, żeby udział w wycieczce był nie tylko fajną pamiątką, ale również swojego rodzaju nagrodą. Liczymy na to, że w tym zakresie pomogą nam właśnie starości - dodaje Marcin Oleksiuk.

Oczywiście, wszelkie koszty związane z wyjazdem pokrywa uczelnia, łącznie z biletami wstępu do zwiedzanych obiektów, czy też wyżywienia i ubezpieczenia.

- Wstępnie wyjazd zaplanowaliśmy na przełomie maja i czerwca, tak, aby na pewno dopisała nam pogoda - podsumowuje Oleksiuk.

od 7 lat
Wideo

Jak politycy typują wyniki polskiej reprezentacji?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska