Polscy piłkarze ręczni zremisowali z Serbią 25:25

sxc.hu
sxc.hu
W drugiej kolejce meczów odbywającego się w Alicante turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich w Londynie Polacy zremisowali z wicemistrzami Europy Serbami 25:25 (15:14)

Biało-czerwoni tylko połowicznie zrewanżowali się bałkańskiej drużynie za styczniową porażkę 18:22 w Belgradzie w mistrzostwach kontynentu. Niespełna minutę przed końcem prowadzili z Serbami różnicą dwóch bramek - 25:23, ale nie utrzymali korzystnego wyniku.

Na inaugurację zawodów w Alicante podopieczni trenera Bogdana Wenty wygrali z Algierią 28:27 (11:13). W niedzielę ich rywalem będą Hiszpanie.

Do Londynu pojadą dwie najlepsze ekipy. Do awansu Polakom wystarczy remis w niedzielnym meczu z Hiszpanami.