Polska Siatkówka/bill
Polacy rozegrali z Niemcami cztery sety. Wygrali trzy z rzędu.
Polacy rozegrali z Niemcami cztery sety. Wygrali trzy z rzędu. Lucyna Nenow / Polska Press
Polscy siatkarze efektownie rozpoczęli reprezentacyjny sezon. W Gliwicach w meczu towarzyskim wygrali z Niemcami 3:1. Po trzech setach było 3:0, a w dodatkowej partii Biało-Czerwoni przegrali 28:30. - Trzy sety poszły nam jak po maśle. Czwarty już nie, ale może to i dobrze, żebyśmy nie popadali w hurraoptymizm - śmiał się atakujący kadry Dawid Konarski. Zobacz, jak sobotnie spotkanie skomentowali także trener Vital Heynen i rozgrywający Fabian Drzyzga.