Porażka koszykarek Stali Brzeg

Z piłką zawodniczka Stali Aleksandra Błasiak.
Z piłką zawodniczka Stali Aleksandra Błasiak. archiwum klubowe
Nasze zawodniczki uległy we własnej hali ekipie One Ostrów 52:69.

Brzeżanki po tym jak w poprzednim meczu pokonały na wyjeździe ekipę Maximusa Kąty Wrocławskie, liczyły na kolejne zwycięstwo. Niestety pierwsza połowa pokazała, że to przyjezdne są znacznie lepiej dysponowane. Do przerwy prowadziły już różnicą 19 punktów. W trzeciej kwarcie nasze zawodniczki odrobiły 10 punktów, ale w ostatniej odsłonie zabrakło im konsekwencji w gonieniu przeciwniczek.

Stal Brzeg - One Ostrów 52:69 (12:22, 12:21, 20:10, 8:16)
Stal: Łojek 10 (2x3), Libront 10, Bugajska 5 (1x3), Błasiak 10, Wiśniowska 8 - Szymczak, Janiec 6, Stala 3 (1x3), Soroka. Trener Arkadiusz Ulok.

W tabeli grupy czwartej 2 ligi brzeżanki w gronie sześciu drużyn zajmują 2. miejsce z dorobkiem pięciu punktów w czterech meczach. Aż trzy drużyny rozegrały jednak tylko po dwa mecze. Nawet jeśliby dwa zaległe przegrały, to i tak wyprzedziłyby brzeżanki w tabeli.

Źródło: RUPTLY/x-news