Poznaliśmy triumfatorów Terytorialnego Pucharu Polski [WYNIKI, STRZELCY GOLI]

Za nami sześć finałowych spotkań w ramach Terytorialnego Pucharu Polski. Pięć z nich zakończyło się w regulaminowym czasie gry. W jednym do wyłonienia triumfatora potrzebne były rzuty karne. archiwum nto
Za nami sześć finałowych spotkań w ramach Terytorialnego Pucharu Polski. Cztery z nich zakończyło się w regulaminowym czasie gry. W dwóch pozostałych do wyłonienia triumfatora potrzebne były dogrywka bądź rzuty karne.

Konkurs "jedenastek" decydował o zwycięstwie w konfrontacji Startu Olesno z Iprime Bogacicą. Zanim jednak do niego doszło, już wcześniej byliśmy świadkami ogromnych emocji. W regulaminowym czasie gry padł bowiem remis 3-3, a po dogrywce było 4-4. Karne lepiej egzekwował zespół z Bogacicy, wygrywając w nich 4-2.

Po 120 minutach gry sukces świętował z kolei LKS Goświnowice, który dzięki bramce w 120. minucie pokonał 2-1 LKS Szonów.

Z pozostałych czterech finałów obronną ręką wyszły: KS Skarbimierz, Groszmal Opole, Victoria Żyrowa i Orzeł Branice.

Wszystkie dokładne wyniki finałowych spotkań Terytorialnego Pucharu Polski znajdziecie w załączonej galerii.