Praszkowska 10’ka. Zobacz, kto wygrał bieg [zdjęcia]

Mirosław Dragon
IV Praszkowska 10'ka
IV Praszkowska 10'ka Wojciech Szczepański
82 zawodników ukończyło tegoroczną Praszkowską 10’kę, zorganizowaną już po raz czwarty przez LKS Basket Praszka na czele z Tomaszem Szymańskim.

10-kilometrowy dystans można było pokonać biegiem lub z maszerując z kijkami Nordic Walking.

W biegu głównym I miejsce wśród mężczyzn zdobył Wiesław Pyra z Praszki, a wśród kobiety Julia Śnigórska z Opola.

W marszu Nordic Walking pierwsze miejsca zdobyli: Maciej Dróżdż z Praszki i Sylwia Kanicka z Rudnik.

Trasę biegu zabezpieczali strażacy z OSP Praszka i OSP Strojec.

Przed biegiem głównym były też starty dla dzieci. Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal.

W sumie startowało blisko 150 uczestników.