Proboszcz Roku i Parafia - regulamin konkursu

Redakcja
Udostępnij:

I . Postanowienia ogólne

1. Plebiscyt "PROBOSZCZ ROKU" organizowany jest przez "Pro Media" Spółkę z o.o. z siedzibą w Opolu, 45-086 Opole, ul. Powstańców Śląskich 9, Nr KRS 30307, Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, z kapitałem zakładowym w wysokości 3 000 000 PLN, nr NIP 754-033-52-45, reprezentowaną przez:
- Krzysztofa Krupę - Prezesa Zarządu
- Eugeniusza Kowalcze - Członka Zarządu

2. Konkurs rozpoczyna się 7 listopada i trwa do 31 grudnia 2008 r do godz. 18.00.

3. Regulamin konkursu dostępny będzie na stronie internetowej www.nto.pl

4. Konkurs polega na wytypowaniu przez czytelników pięciu najwybitniejszych proboszczów naszego regionu spośród nadesłanych przez czytelników kandydatur oraz najlepszej parafii.
W dniach 7 listopada - 22 listopada na łamach "Nowej Trybuny Opolskiej" publikowane będą kupony zgłoszeniowe z miejscem na wpisanie wybranego proboszcza oraz parafii, a także miejscem na dane osoby głosującej.
Zgłaszać swoje kandydatury można także drogą mailową na adres: proboszczroku@nto.pl, załączając w treści maila formułę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym mailu na potrzeby tego konkursu, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

5. W dniach 29 listopada - 31 grudnia na łamach NTO publikowane będą kupony konkursowe z nazwiskami 20 kandydatów w kategorii "Proboszcz roku" oraz danymi 20 "Parafii Roku". Głosować można tylko na prezentowane kandydatury, wyłonione wg największej oddanej liczby głosów spośród nadesłanych do 24 listopada kuponów zgłoszeniowych.

6. Wypełniony kupon konkursowy Czytelnik przesyła na adres redakcji "Nowej Trybuny Opolskiej" w terminie podanym na kuponie (do 31 grudnia b.r., liczy się data stempla pocztowego). Głosować można również za wysyłając SMS na podane w gazecie numery przyporządkowane poszczególnym kandydatom do godz.18.00 31 grudnia 2008r. Koszt esemesa wynosi 1 zł + VAT

7. Nad przebiegiem plebiscytu czytelników czuwa komisja powołana przez "Pro Media" sp. z o.o., wydawcę Nowej Trybuny Opolskiej

8. Komisja dokona obliczeń plebiscytu na podstawie nadesłanych kuponów, głosów oraz sms’ów i sformułuje protokół.

9. Podsumowanie głosów oddanych w Plebiscycie "Proboszcz Roku" odbywać się będzie przez przyporządkowanie każdemu miejscu określonej na kuponie oraz w głosowaniu esemesowym liczbie punktów. Laureatami w kategorii "Proboszcz roku" i "Parafia roku" zostaną kandydaci, którzy otrzymają największą liczbę punktów.
Głosujący Czytelnicy otrzymają nagrody rzeczowe.
Lista nagrodzonych opublikowana zostanie w dzienniku "Nowa Trybuna Opolska" 5 stycznia 2009r.

10. Warunkiem udziału w plebiscycie i odebrania nagrody jest podanie prawidłowych danych osobowych i zaakceptowanie własnoręcznym podpisem na kuponie konkursowym warunków uczestnictwa.

11. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 5 stycznia 2009r. na łamach dziennika Nowa Trybuna Opolska oraz na www.nto.pl.

II. Postanowienia końcowe

Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu.
W konkursie nie mogą brać udziału członkowie najbliższej rodziny pracowników spółki "Pro Media".

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

r
reebok10
Wszystko pieknie ale konkurs nie jest zbyt dobrze przeprowadzony. Jak moze konkurowac np. parafia kilkutysieczna z parafia na wsi gdzie jest np. 500 mieszkancow? Wytlumaczy mi to ktos?
~Mały~
W dniu 19.11.2008 o 18:21, triks napisał:

MAM PYTANIE DO MODERATOROW TEGO PROGRAMU ,JAK NIE KATOLIK CZYTAJ INNY W TYM KRAJU EWANGIELIK MOGE ZGLOSIC KSIEDZA NIE KATOLIKA?


Boże chroń mnie przed katolikami.
~Olo~
W dniu 19.11.2008 o 18:21, triks napisał:

MAM PYTANIE DO MODERATOROW TEGO PROGRAMU ,JAK NIE KATOLIK CZYTAJ INNY W TYM KRAJU EWANGIELIK MOGE ZGLOSIC KSIEDZA NIE KATOLIKA?


Możesz zgłosić tylko po co.Przecież i tak wygra ten od jedynie słusznej wiary katolickiej.
t
triks
MAM PYTANIE DO MODERATOROW TEGO PROGRAMU ,JAK NIE KATOLIK CZYTAJ INNY W TYM KRAJU EWANGIELIK MOGE ZGLOSIC KSIEDZA NIE KATOLIKA?
Przejdź na stronę główną Nowa Trybuna Opolska
Dodaj ogłoszenie