PRZEDSZKOLE NA MEDAL Wybieramy najlepsze przedszkole, nauczyciela i najsympatyczniejszą grupę. Głosowanie zakończone

RZ
Rozpoczęło się głosowanie w drugim etapie wojewódzkim w kategoriach Przedszkole Roku i Nauczyciel Przedszkola Roku. Głosowanie we wszystkich kategoriach będzie trwało do piątku, 29 listopada do godz. 21.00.

KLIKNIJ i zobacz wyniki głosowania:

Nauczyciel Przedszkola Roku
Przedszkole Roku
Grupa Przedszkolna Roku

____________________

KLIKNIJ i zobacz wyniki głosowania w pierwszym etapie:

Nauczyciel Przedszkola Roku
Przedszkole Roku

____________________

Przez najbliższe dwa miesiące maluchy i starszaki z opolskich przedszkoli oraz ich nauczyciele będą gościć na łamach "Nowej Trybuny Opolskiej" i na stronie naszego serwisu internetowego.
W opolskich powiatach i samym Opolu wybieramy Przedszkole Roku i Nauczyciela Przedszkola Roku.
Roku
Uwaga! Najsympatyczniejszą Grupę Przedszkolną wybierzemy w dwóch regionach: Opole i powiat opolski (łącznie) oraz pozostałe powiaty województwa opolskiego (łącznie)
Czeka mnóstwo nagród nie tylko dla przedszkoli i nauczycieli, lecz przede wszystkim dla dzieci!

PRZEDSZKOLE NA MEDAL To już ostatnia galeria liderów

PRZEDSZKOLE NA MEDAL Aktualna galeria liderów

Najlepsze przedszkola na Opolszczyźnie

W opolskich powiatach zostaną przyznane tytuły Przedszkole Roku Powiatu. Zwycięzcy przejdą do etapu wojewódzkiego, gdzie powalczą o tytuł Przedszkola Roku Opolszczyzny. Placówki, które zasługują na ten tytuł, nominują rodzice przedszkolaków. Już sama nominacja i udział w akcji będzie dla przedszkoli okazją do zaprezentowania oferty edukacyjnej i promocji. Prezentacje przedszkoli będą się ukazywać w drukowanym wydaniu gazety, w Internecie.

Nauczyciele na medal

O tym, jak dzieci czują się w przedszkolu, nie decyduje wyłącznie otoczenie, w którym spędzają czas. Najważniejsze nie są zabawki, place zabaw, czy pomoce edukacyjne. Kluczową rolę pełnią opiekunowie dzieci. Dlatego w ramach naszej akcji w powiatach przyznamy też tytuły Nauczyciel Przedszkola Roku. Zwycięzcy etapu powiatowego przejdą do finału gdzie powalczą o tytuł Nauczyciela Przedszkola Opolszczyzny.

Najsympatyczniejsza grupa przedszkolna

W ramach naszej akcji na łamach Nowej Trybuny Opolskiej i nto.pl zaprezentujemy grupy przedszkolne z naszego regionu. To wspaniała pamiątka dla dzieci i ich rodzin. Spośród zgłoszonych grup, wybierzemy Najsympatyczniejszą Grupę Przedszkolną.

WAŻNE TERMINY

Głosowanie rozpocznie się w piątek, 11 października, o godz. 12.
Etap powiatowy potrwa do wtorku 19 listopada do godz. 21.00
Etap wojewódzki ruszy 22 listopada i będzie trwać do 29 listopada do godz. 21.00
Głosowanie na grupy przedszkolne potrwa od 11 października do 29 listopada do godz. 21.00
Na zgłoszenia czekamy do 5.11.2019 roku.

CZEKAJĄ WSPANIAŁE NAGRODY!

PRZEDSZKOLE ROKU

Przedszkola, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów, otrzymają:
dyplom potwierdzający zdobycie tytułu Przedszkole Roku 2019 w powiecie oraz tablicę do zawieszenia na budynku przedszkola
zestaw gier przygotowanych przez firmę Alexander

W skład zestawu wchodzą:
Puzzle w lesie z serii Sówka Mądra Główka - wyjątkowe puzzle dla najmłodszych, o wyjątkowej jakości wykonania oraz satynowej powierzchni. Seria Sówka Mądra Główka zdobyła tytuł Zabawki Roku 2017 oraz wyróżnienie w Konkursie Świat Przyjazny Dziecku.
Małe Pieczątki i i Naklejki ze Zwierzątkami - zestaw kreatywny dla dzieci składający się z 6 pieczątek ze zwierzątkami, oraz 2 kolorów tuszu. Nowoczesny sposób obróbki gumy przekłada się na wzory o bardzo szczegółowych detalach oraz wyjątkową dokładność z jaką są one odbijane na papierze. Odbite kształty można kolorować kredkami lub dodatkowo ozdabiać nimi swoje rysunki. 76 kolorowych naklejek urozmaica zabawę. Wszystkie elementy znajdują się w eleganckiej, funkcjonalnej wyprasce.
Wpinanka – Mozaika i Literki - zbiór kolorowych literek (zarówno wielkich jak i małych) oraz okrągłych „wpinek”, z których każda posiada element umożliwiający mocowanie ich w otwory ażurowej tablicy. Ta prosta zabawa jest doskonałym pretekstem do nauki alfabetu, pisania oraz czytania. Zabawka umożliwia zapisywanie pierwszych wyrazów i zdań. Okrągłe wpinki pozwalają tworzyć obrazki ilustrujące stworzony tekst. Zabawka uczy równ

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska