reklama

PRZEDSZKOLE NA MEDAL | Znamy najlepsze przedszkola, nauczycielki oraz najsympatyczniejsze grupy maluchów - GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE!!!

AGZaktualizowano 
Wielka akcja Nowej Trybuny Opolskiej poświęcona przedszkolom zakończona! Sprawdź które przedszkola są najlepsze w Opolu i jedenastu powiatach, które nauczycielki są najbardziej lubiane przez dzieci i cenione przez rodziców oraz która grupa przedszkolna jest najsympatyczniejsza.

Poniżej prezentujemy laureatów w kategorii Grupa Przedszkolna Roku, Przedszkole Roku oraz Nauczycielka przedszkole Roku. Pod każdą kategorią możecie również znaleźć link do rankingu wojewódzkiego, składającego się z liderów każdego z powiatów:

Sprawdź wyniki głosowania na GRUPY PRZEDSZKOLNE

Wybierz Opole lub powiat:
| Opole |
KLIKNIJ i zobacz wojewódzki ranking liderów w kategorii GRUPY PRZEDSZKOLNE

Sprawdź wyniki głosowania na PRZEDSZKOLA

Wybierz Opole lub powiat:
| Opole |
KLIKNIJ i zobacz wojewódzki ranking liderów w kategorii PRZEDSZKOLE ROKU

Sprawdź wyniki głosowania na NAUCZYCIELI PRZEDSZKOLA

Wybierz Opole lub powiat:
| Opole |
KLIKNIJ i zobacz wojewódzki ranking liderów w kategorii NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Przedstawiamy galerię Nauczycieli - aktualnych liderów powiatowych

Galeria liderów z 11 Maja

► Przez najbliższe dwa miesiące maluchy i starszaki z opolskich przedszkoli oraz ich nauczycielki będą gościć na łamach "Nowej Trybuny Opolskiej" i na stronach naszego serwisu internetowego.
► UWAGA! Z uwagi na duże zainteresowanie i stałe zgłaszanie nowych grup przedszkolnych, 20 kwietnia nie zostanie dołączony dodatek do gazety, za to od 16 kwietnia, codziennie będziemy publikować zdjęcia 6 grup przedszkolnych, dzięki czemu WSZYSTKIE grupy będą mogły zagościć na łamach Nowej Trybuny Opolskiej. Dzień przed publikacją wyślemy do opiekunów grup sms'a z informacją o dacie publikacji.
► Osobno w Opolu oraz we wszystkich powiatach wybierzemy Przedszkole Roku, Nauczycielkę Przedszkola Roku oraz najsympatyczniejszą grupę przedszkolną.
► Czeka mnóstwo nagród nie tylko dla przedszkoli i nauczycielek, lecz przede wszystkim dla dzieci! (czytaj więcej o nagrodach poniżej).

Wiosenny, przedszkolny sezon w pełni. Rodzice szukają najlepszych placówek i nauczycieli, którym powierzą opiekę nad swoimi pociechami.

W dokonaniu właściwego wyboru najlepiej mogą pomóc rodzice dzieci, które już chodzą do opolskich przedszkoli. To właśnie oni, głosując w wielkim plebiscycie prowadzonym przez Nową Trybunę Opolską, wskażą najlepsze przedszkola i nauczycielki. W ramach naszej akcji pokażemy też, jak świetnie na co dzień bawią się opolskie maluszki i starszaki. W każdym mieście i powiecie wybierzemy najsympatyczniejszą grupę przedszkolną.

Osobno w Opolu oraz we wszystkich powiatach naszego województwa zostaną przyznane tytuły Przedszkole Roku 2018. Placówki, które zasługują na ten tytuł, nominują rodzice opolskich przedszkolaków. Już sama nominacja i udział w akcji będzie dla przedszkoli okazją do zaprezentowania oferty edukacyjnej i promocji. Prezentacje przedszkoli będą się ukazywać w drukowanym wydaniu gazet, w internecie oraz na Facebooku.

O tym, jak dzieci czują się w przedszkolu, nie decyduje wyłącznie otoczenie, w którym spędzają czas. Najważniejsze nie są zabawki, place zabaw, czy pomoce edukacyjne. Kluczową rolę pełnią opiekunowie dzieci. Dlatego w ramach naszej akcji w miastach i powiatach przyznamy też tytuły Nauczyciel Przedszkola Roku.

W naszej akcji - tak jak w przedszkolu - najważniejsi będą oczywiście bohaterowie przedszkolnego życia, czyli dzieci. Od 16 kwietnia od poniedziałku do piątku w NTO będziemy publikować zdjęcia grup przedszkolnych. Fotografie ukażą się także w galeriach w naszym serwisie internetowym. W ramach prezentacji grupy przedszkolnej w internecie będzie można zamieścić nie tylko zdjęcia, lecz także filmiki prezentujące np. występy grupy. W głosowaniu zostaną wybrane najsympatyczniejsze grupy przedszkolne.

WAŻNE TERMINY

 • Na zgłoszenia kandydatów czekaliśmy do 23 kwietnia.
 • Głosowanie startuje 13 kwietnia i potrwa do 24 maja, do godz. 20.00!

CZEKAJĄ WSPANIAŁE NAGRODY!

PRZEDSZKOLE ROKU 2018

Przedszkola, które w Opolu i każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów, otrzymają:

 • żywą lekcję historii zorganizowaną przez Opolskie Bractwo Rycerskie

  CENTER

  Podczas godzinnego pokazu dzieci będą miały okazję przenieść się w czasie i poczuć atmosferę średniowiecza, słuchając gawęd i ciekawostek o tej epoce.
  Kliknij i czytaj więcej o Opolskim Bractwie Rycerskim

 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu Przedszkole Roku 2018 w Opolu lub powiecie

 • prezentację przedszkola w specjalnym dodatku do NTO

Przedszkola, które w Opolu i każdym powiecie zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplom potwierdzający zdobycie drugiego lub trzeciego miejsca w plebiscycie
 • prezentację przedszkola w specjalnym dodatku
 • zestaw książek

Już dziś zapraszamy przedszkolaki na Festiwal Książki - kliknij i czytaj o festiwalu

Dodatkowe nagrody w wojewódzkim rankingu przedszkoli

KLIKNIJ i zobacz wojewódzki ranking liderów w kategorii PRZEDSZKOLE ROKU
Trzy przedszkola, które zdobędą najwięcej głosów, biorąc pod uwagę wyniki głosowań prowadzonych osobno w Opolu i powiatach (ranking zwycięzców, utworzony przez kandydatów, którzy zajmą I miejsce w swoim powiecie) otrzyma profesjonalny oczyszczacz powietrza marki Lifeair 500C.

Oddychaj łatwiej, śpij lepiej, żyj zdrowiej. Przedstawiamy LifeAir 500C, pierwszy montowany na suficie oczyszczacz powietrza. Nowoczesny lekki wygląd w srebrno-szarej kolorystyce, uwalnia przestrzeń na podłodze. Dzięki temu nadaje się szczególnie do szkół, przedszkoli, klinik i biur. Pożegnaj wirusy, alergeny, smog oraz inne szkodliwe cząsteczki. Oczyszczacz powietrza 500C eliminuje je wszystkie, bez jednego dźwięku.

Zobacz video

To nowoczesne urządzenie montowane na suficie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o szkołach, przedszkolach, szpitalach i biurach. Oczyszczacz powietrza eliminuje z otoczenia wirusy, alergeny, smog oraz inne szkodliwe cząsteczki.

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA ROKU 2018

Nauczyciele, którzy w Opolu i w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów, otrzymają:

 • medal i dyplom potwierdzający zdobycie miejsca w plebiscycie

 • zestaw kosmetyków

  Spersonalizowana nagroda obejmuje profesjonalne badanie cery aparaturą API, zabieg z komórkami macierzystymi oraz doradztwo w zakresie pielęgnacji cery + jeden kosmetyk z serii Nov Age dobrany indywidualnie co do potrzeb skóry - wartość nagrody 300 zł.
  Nagrody ufundowane przez firmę NIFI Iwona Sykulska - reprezentanta ORIFLAME SWEDEN

  CENTER

 • bon na biżuterię

  CENTER

Nauczyciele, którzy w każdym mieście i powiecie zajmą drugie i trzecie miejsce, otrzymają:

 • dyplom potwierdzający zdobycie drugiego lub trzeciego miejsca w plebiscycie
 • dwuosobowe zaproszenie na 90’ FESTIVAL - NAJWIĘKSZY FESTIWAL MUZYKI LAT 90. W EUROPIE

  CENTER

  Czytaj o programie 90'festival

  CENTER Dodatkowe nagrody w wojewódzkim rankingu nauczycieli

  KLIKNIJ i zobacz wojewódzki ranking liderów w kategorii NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA
  Trzech nauczycieli, którzy zdobędą najwięcej głosów, biorąc pod uwagę wyniki głosowań prowadzonych osobno w Opolu i w każdym powiecie (ranking zwycięzców, utworzony przez kandydatów, którzy zajmą I miejsce w swoim powiecie), otrzyma vouchery na studia podyplomowe, ufundowane przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Opolu

  HTML <figure class="zdjSrodek k27"></figure>

  I miejsce, nauczyciel, który zdobędzie najwięcej głosów, biorąc pod uwagę wyniki głosowań prowadzonych osobno w Opolu i w każdym powiecie, otrzyma dwudniowy pobyt dla dwóch osób w Osadzie Śnieżka koło Karpacza

  CENTER
  CENTER Czytaj więcej o Osadzie Śnieżka i jej atrakcjach

  II miejsce, nauczyciel, który zajmie drugie miejsce pod względem liczby głosów, biorąc pod uwagę wyniki głosowań prowadzonych osobno w Opolu i w każdym powiecie, otrzyma jednodniowe wejście dla dwóch osób na Tropikalną Wyspę (Berlin, Niemcy)

  CENTER VIDEO https://www.youtube.com/embed/c_XXS59INlY

III miejsce, nauczyciel, który zajmie trzecie miejsce pod względem liczby głosów, biorąc pod uwagę wyniki głosowań prowadzonych osobno w Opolu i w każdym powiecie, otrzyma jednodniowy pobyt dla dwóch osób w Termach Uniejów

PRZEDSZKOLAKI ROKU 2018

I MIEJSCE

Na grupę przedszkolną, która w Opolu i każdym powiecie zdobędzie najwięcej głosów czeka wyjątkowa nagroda:

 • Warsztaty muzyczne!

Grupa dostanie zaproszenie na warsztaty muzyczne organizowane przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu.

Nagroda ufundowana przez Muzeum Polskiej Piosenki. Spotkania mają charakter interaktywny i nawiązują do podstawy programowej przedszkoli. Maluchy poznają instrumenty, uczą się rytmiki, a także wspólnie śpiewają.
Do wyboru warsztaty:
Wszystko gra, podczas których dzieci słuchają opowieści o instrumentach muzycznych
Triki z rytmiki, w trakcie których maluchy poznają podstawowe terminy z zakresu rytmiki

ZOO w piosence, podczas których dzieci uczą się i śpiewają piosenki o zwierzętach
Czytaj o warsztatach

 • Zaproszenie do studia TV Nowej Trybuny Opolskiej
  Po warsztatach, które odbędą się w Muzeum, grupa odwiedzi naszą redakcję, gdzie w studio TV będzie mogła nagrać piosenkę, wierszyk i pozdrowienia. Nagranie trafi na naszą stronę nto.pl.


  Grupa przedszkolna, która w każdym mieście i powiecie zdobędzie najwięcej głosów otrzyma również:
 • zestaw 5 gier edukacyjnych oraz puzzle ufundowane przez firmę ALEXANDER, producenta gier i zabawek edukacyjnych  KLIKNIJ i zobacz stronę firmy Alexander na Facebooku
 • Dodatkowo:
  Każde dziecko z grupy, która zajmie I miejsce w Opolu i w każdym z powiatów otrzyma

  • Kubek ze zdjęciem grupy

   CENTER

  Każde dziecko z grupy, która zajmie I i II miejsce w Opolu i w każdym z powiatów otrzyma

  • piłkę plażową Nowej Trybuny Opolskiej

   CENTER

  • worek przedszkolaka do kolorowania z kompletem pisaków

   CENTER

  • zestaw do robienia baniek

  Każde dziecko z grupy, która zajmie III miejsce w Opolu i w każdym z powiatów otrzyma

  • piłkę plażową Nowej Trybuny Opolskiej

   CENTER

  • zestaw do robienia baniek

  Dodatkowe nagrody w wojewódzkim rankingu grupy przedszkolne

  KLIKNIJ i zobacz wojewódzki ranking liderów w kategorii GRUPY PRZEDSZKOLNE
  Grupa która zdobędzie najwięcej głosów biorąc pod uwagę wyniki wszystkich głosowań prowadzonych osobno w Opolu i w każdym powiecie w tej kategorii (ranking zwycięzców, utworzony przez kandydatów, którzy zajmą I miejsce w swoim powiecie), trafi na okładkę Nowej Trybuny Opolskiej, otrzyma również bon na kwotę 400 złotych, które będzie mogła przeznaczyć na własne wydatki
  Każde dziecko z grupy, która zajmie I miejsce biorąc pod uwagę wyniki wszystkich głosowań prowadzonych osobno w Opolu i w każdym powiecie w tej kategorii, otrzyma

  • Świecący bączek (zabawka)

   CENTER

  • jojo

   CENTER

  II miejsce, grupa, która zajmie drugie miejsce, biorąc pod uwagę wyniki wszystkich głosowań prowadzonych osobno w Opolu i w każdym powiecie w tej kategorii, otrzyma bon na kwotę 300 złotych, które będzie mogła przeznaczyć na własne wydatki
  Każde dziecko z grupy, która zajmie II miejsce biorąc pod uwagę wyniki wszystkich głosowań prowadzonych osobno w Opolu i w każdym powiecie w tej kategorii, otrzyma

  • Latawiec do samodzielnego malowania

   CENTER

  • Świecące jojo (zabawka),

   CENTER

  III miejsce, grupa, która zajmie trzecie miejsce, biorąc pod uwagę wyniki wszystkich głosowań prowadzonych osobno w Opolu i w każdym powiecie w tej kategorii, otrzyma bon na kwotę 200 złotych, które będzie mogła przeznaczyć na własne wydatki
  Każde dziecko z grupy, która zajmie III miejsce biorąc pod uwagę wyniki wszystkich głosowań prowadzonych osobno w Opolu i w każdym powiecie w tej kategorii, otrzyma Świecące jojo (zabawka), a także puzzle,

  Informacji o akcji udziela Remigiusz Zubek
  tel. 512 106 578 (pon-pt w godz 10.00-16.00)
  e-mail: plebiscyt@nto.pl

  REGULAMIN AKCJI

  Wideo

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Dodaj ogłoszenie

  Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

  To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

  Dziękujemy za Twoje wsparcie!

  Jasne, chcę odblokować
  Przycisk nie działa ?
  1.
  W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
  krok 1
  2.
  Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
  krok 2
  3.
  Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
  krok 3