Puchar Polski. Odra Opole zdemolowała Ruch Chorzów 5:1

red
Marzena Bugala- Azarko / Polska Press
Puchar Polski. Piłkarze Odry Opole koncertowo zagrali w Chorzowie i gładko pokonali Ruch 5:1. Niebiescy wyjątkowo pechowo zaczęli pierwsze i ostatnie spotkanie w ramach tej edycji Pucharu, bo już w 1. minucie sprokurowali rzut karny. Z 11 metrów pewnie Wilka pokonał Skrzypczak. Choć w 20. minucie Wojciech Kędziora doprowadził do wyrównania, potem strzelali już tylko goście.

JAK PADAŁY BRAMKI?

2. minuta - Pierwsza akcja Odry i już faul w polu karnym. Skrzypczak pewnie wykorzystał jedenastkę.

20. minuta - Ruch wyrównał po bramce Wojciecha Kędziory. Bardzo dobre rozegranie rzutu rożnego przez Ruch. W polu karnym najwyżej wyskoczył Kędziora i strzałem głową pokonał Szromnika.

26. minuta - Odra znów objęła prowadzenie. Po raz drugi Wilka pokonał Skrzypczak. Habusta dośrodkował piłkę w pole karne z prawej strony, idealnie w tempo wyskoczył do niej Skrzypczak i pokonał golkipera Ruchu strzałem głową.

57. minuta - Mikinić trafił w Kulejewskiego, piłka odbiła się najpierw od obrońcy Ruchu, potem od poprzeczki, a na końcu wpadła do bramki.

74. minuta - Baranowski podwyższył prowadzenie po świetnym podaniu kolegi z drużyny.

76. minuta - Mikinić sam na sam z Wilkiem. Bez trudu pokonał golkipera Ruchu. Dwa, szybkie ciosy wymierzone w Niebieskich, a na tablicy wyników już 5:1 dla Odry.

Atrakcyjność meczu: 7/10
Piłkarz meczu: Szymon Skrzypczak

PUCHAR POLSKI w GOL24

Materiał oryginalny: Puchar Polski. Odra Opole zdemolowała Ruch Chorzów 5:1 - Gol24