PWSZ w Nysie oferuje studentom nowoczesną bazę dydaktyczną i indywidualne podejście do każdego

Krzysztof Strauchmann
Krzysztof Strauchmann
Nyska uczelnia znalazła się wśród 15 najlepszych uczelni zawodowych w Polsce.
Nyska uczelnia znalazła się wśród 15 najlepszych uczelni zawodowych w Polsce. Archiwum uczelni
Ruszył pierwszy etap rekrutacji do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie. Uczelnia w Nysie konkuruje z najlepszymi ośrodkami w kraju.

Spełniamy Twoje marzenia - takim hasłem Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie zaprasza do studiowania.

Maturzyści mogą już zarejestrować się na wybrane kierunki, jeszcze przed odbiorem świadectwa maturalnego. Rekrutacja na studia stacjonarne i niestacjonarne, rejestracja elektroniczna oraz składanie dokumentów rozpoczęła się 1 czerwca i będzie trwała do 25 sierpnia.

Nowością jest możliwość składania dokumentów w formie elektronicznej z obowiązkiem dostarczenia oryginałów do 27.08.2020 (I etap rekrutacji), do 22.09.2020 (II etap) oraz do 16.10.2020 (III etap).

PWSZ w Nysie z nowoczesną bazą dydaktyczną, centrami symulacji, pracowniami, infrastrukturą sportową, praktycznym kształceniem, indywidualnym podejściem do każdego studenta, współpracą z zagranicą, ale przede wszystkim aktywnością i dynamizmem we wprowadzaniu nowych technologii w kształceniu, jest konkurencyjnym ośrodkiem nie tylko na mapie Śląska Opolskiego.

Nyska uczelnia oferuje 12 kierunków, bezpłatne studia stacjonarne oraz konkurencyjne cenowo studia zaoczne.

Studia I stopnia inżynierskie na kierunku architektura, informatyka, zarządzanie i inżynieria produkcji

Studia II stopnia magisterskie: bezpieczeństwo wewnętrzne, pielęgniarstwo, kosmetologia, zarządzanie i inżynieria produkcji.

Studia lincencjackie: bezpieczeństwo wewnętrzne, dietetyka, filologia angielska, filologia germańska, finanse i rachunkowość, jazz i muzyka estradowa, kosmetologia, pielęgniarstwo, psychofizyczne kształtowanie człowieka, ratownictwo medyczne.

Nyska uczelnia znalazła się wśród 15 najlepszych uczelni zawodowych w Polsce. Dzięki pozyskanym funduszom zewnętrznym realizuje wiele projektów inwestycyjnych, rozbudowując bazę dydaktyczną.

Do dyspozycji studentów uruchomiona zostanie zmodernizowana hala sportowa przy ul. Głuchołaskiej z najnowocześniejszą siłownią i pracowniami dla studentów Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej - kierunku psychofizyczne kształtowanie człowieka, który powstał jako pierwszy w Polsce i kształci przyszłych trenerów personalnych.

Kolejnym dużym przedsięwzięciem będzie nowe Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznych dla studentów pielęgniarstwa. Nowoczesne sale utworzone zostaną w budynku A przy ul. Chodowieckiego, który przejdzie gruntowną modernizację.

Centrum zostanie wyposażone w wysokiej klasy aparaturę i fantomy. W bieżącym roku zmodernizowane zostaną kolejne pracownie.

Inauguracja roku akademickiego w Łodzi

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska
Dodaj ogłoszenie