reklama

Radni nie zgodzili się na zwolnienie z pracy Teresy Koczubik

archiwumZaktualizowano 
Teresa Koczubik
Teresa Koczubik Archiwum
Nie zgodziła się na to rada powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Zdegradowana szefowa Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej nie straci więc pracy.

Wniosek na sesję rady powiatu przygotował prezydent Tomasz Wantuła. Już kilka miesięcy zdegradował on Teresę Koczubik do roli szeregowego pracownika MOPS-u, a teraz dodatkowo poprosił radnych o zgodę na jej zwolnienie.

Zgoda rajców była niezbędna, ponieważ Koczubik jest radną powiatową z ramienia SLD.
A prawo chroni osoby zatrudnione w administracji publicznej, będące jednocześnie członkami rad samorządów.

Przeciwko wnioskowi Wantuły głosowało 17 radnych, 2 wstrzymało się od głosu.

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 85

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
W dniu 01.08.2014 o 19:17, Gość napisał:

Jak chcesz coś więcej wiedzieć o "elicie" K-K  to wejdź na nową stronę:wiedzatowladza.InfoPozdrawiam i zachęcam do przedwyborczej lektury :wub: o naszej Celebrytce Nr 1 też.

Widać tam ludzi WŁADZY, ale nie wiem gdzie  jest WIEDZA??

Wiedzy akademickiej u pojedynczych osób trochę jest, tych osób " z dyplomami akademickimi " ;) -się jakiś trafi, a reszta elyty, to :D :D :D = 100% WŁADZA.

WSZYSCY DO WYMIANY W WYBORACH!!!!

 

OBYWATELU!!!!

POZNAJ TE FACJATY I NIE POMYL SIĘ NAD URNĄ WYBORCZĄ!!!

NIGDY WIĘCEJ MIASTA MOŻLIWOŚCI ZMIENIANEGO NA ??....

jak widać....na  MIASTO NIE-MOŻLIWOŚCI WSZELAKIEJ.

G
Gość
W dniu 01.08.2014 o 13:03, Gość napisał:

Ładne zdanie: "Po czterech latach wyłonił się  obraz władzy pozbawionej empatii,współczucia i etyki."  i jak ulał pasuje do podsumowania ( krótkiej na szczęście) władzy Celebrytki :wub:

Jak chcesz coś więcej wiedzieć o "elicie" K-K  to wejdź na nową stronę:wiedzatowladza.Info

Pozdrawiam i zachęcam do przedwyborczej lektury :wub: o naszej Celebrytce Nr 1 też.

G
Gość
W dniu 01.08.2014 o 12:47, Gość napisał:

 Cyniczny Gościu ;)   nie z autopsji ale z realu,bo lista "wszystkich" :ph34r: ludzi rezydenta jest bardzo długa a lista tym,którym dużo zawdzięczał dziwnie się obkurczyła.Jeszcze brakuje dwóch ponad 100 mln inwestycji  dla nabicia kabzy   sponsorom .Pytanie dlaczego nie uganiał się prezydent  jak w ukropie za powstaniem sztandarowego projektu przedwyborczego jakim miało być HOSPICJUM? Na to pytanie powinien odpowiedzieć zarówno chorym w fazie terminalnym ich rodzinom jak również wszystkim tym,którzy  umarli po pierwszym roku kadencji,roku w którym można było śmiało zrealizować marzenia wyborców,którym na sercu leży dobro tych najbardziej potrzebujących tych śmiertelnie chorych.Tobie  cyniczny Gościu ;) życzę dużo, dużo zdrowia abyś nie musiał ani ty ani nikt z twojej  rodziny zarówno dzieciątko jak i starzyk  czekać na miejsce w Hospicjum,którego NIE MA!Po czterech latach wyłonił się  obraz władzy pozbawionej empatii,współczucia i etyki.

Ładne zdanie:

 

"Po czterech latach wyłonił się  obraz władzy pozbawionej empatii,współczucia i etyki."

 

 i jak ulał pasuje do podsumowania ( krótkiej na szczęście) władzy Celebrytki :wub:

G
Gość
W dniu 01.08.2014 o 12:03, Gość napisał:

Nie wyciągajcie ducha czarnej/ białej damy z szafy, bo czy  jej kariera raczej w 100%  nie jest ilustracją  awansu z" partyjnej lojalności" za czasów poprzedniego prezydenta?Czy radni znają treść wyroków sądowych jakie zostały wydane w sprawach byłej głównej księgowej???Czy pamiętają o zarzutach plagiatu??? Piszesz o obecnym prezydencie:"Miejmy nadzieję,że ukaże się niedługo lista "klakierów"prezydenta i stanowiska które otrzymali  te bez konkursu i te z "ustalonym wynikiem" konkursowym" ... ;) chyba znasz to z autopsji. :D":

 Cyniczny Gościu ;)   nie z autopsji ale z realu,bo lista "wszystkich" :ph34r: ludzi rezydenta jest bardzo długa a lista tym,którym dużo zawdzięczał dziwnie się obkurczyła.Jeszcze brakuje dwóch ponad 100 mln inwestycji  dla nabicia kabzy   sponsorom .

Pytanie dlaczego nie uganiał się prezydent  jak w ukropie za powstaniem sztandarowego projektu przedwyborczego jakim miało być HOSPICJUM? Na to pytanie powinien odpowiedzieć zarówno chorym w fazie terminalnym ich rodzinom jak również wszystkim tym,którzy  umarli po pierwszym roku kadencji,roku w którym można było śmiało zrealizować marzenia wyborców,którym na sercu leży dobro tych najbardziej potrzebujących tych śmiertelnie chorych.

Tobie  cyniczny Gościu ;) życzę dużo, dużo zdrowia abyś nie musiał ani ty ani nikt z twojej  rodziny zarówno dzieciątko jak i starzyk  czekać na miejsce w Hospicjum,którego NIE MA!

Po czterech latach wyłonił się  obraz władzy pozbawionej empatii,współczucia i etyki.

G
Gość
W dniu 01.08.2014 o 09:25, gosc napisał:

Czy Radni odrobili zadanie"domowe"  to się okaże w kampanii wyborczej?Miejmy nadzieję,że ukaże się niedługo lista "klakierów"prezydenta i stanowiska które otrzymali  te bez konkursu i te z "ustalonym wynikiem" konkursowym : kandydaci,którzy startowali z list wyborczych KWW TW, radni,sponsorzy i ich rodziny za 100%  lojalność.

Nie wyciągajcie ducha czarnej/ białej damy z szafy, bo czy  jej kariera raczej w 100%  nie jest ilustracją  awansu z" partyjnej lojalności" za czasów poprzedniego prezydenta?

Czy radni znają treść wyroków sądowych jakie zostały wydane w sprawach byłej głównej księgowej???

Czy pamiętają o zarzutach plagiatu???

 

Piszesz o obecnym prezydencie:

"Miejmy nadzieję,że ukaże się niedługo lista "klakierów"prezydenta i stanowiska które otrzymali  te bez konkursu i te z "ustalonym wynikiem" konkursowym"

 

... ;) chyba znasz to z autopsji. :D

":

g
gosc
W dniu 01.08.2014 o 05:37, Gość napisał:

Ile osób zostało przyjętych do pracy w MOPS-ie po  wyborach w 2010r czy są to osoby z polecenia prezydenta,doradców czy radnych skupionych wokół KWW TW? Ile osób zostało zwolnionych ?Czy MOPS z pieniędzy podatników organizował festyny ,imprezy dla Seniorów w czasie REFERENDUM, czy płacił za reklamę w mediach  aby emeryci zbojkotowali je, czy będą takie imprezy w czasie kampanii przedwyborczej ,która się rozpoczyna będzie bezpłatny sponsoring pana prezydenta i KWW TW ?Mieszkańcy mają prawo wiedzieć jak funkcjonuje "rozdawalnictwo grubych " milionów z Kasy Gminy K-K !

Czy Radni odrobili zadanie"domowe"  to się okaże w kampanii wyborczej?

Miejmy nadzieję,że ukaże się niedługo lista "klakierów"prezydenta i stanowiska które otrzymali  te bez konkursu i te z "ustalonym wynikiem" konkursowym : kandydaci,którzy startowali z list wyborczych KWW TW, radni,sponsorzy i ich rodziny za 100%  lojalność.

G
Gość

Strach i kompleksy jedego doradcy przed wyalienowaniem i stratą wpływów to spowodował...

G
Gość

Może należałoby poprzyglądać się wszystkim ludziom z KWW TW ,którzy kandydowali do Rady Miasta i Rady Powiatu,czy oni i członkowie ich rodzin dostali intratne stanowiska pracy w UM i jednostkom podległym,Starostwie i jednostkom podległym i w "zaprzyjaźnionych" mediach na,które łożą setki tysięcy złotych!

Jak bardzo rozrósł się FOLWARK (nie)obywatelski  a nepotyczno- kumoterski,który skonsumował ,aż się uszy trzęsły w tej kadencji  wszystkie kawałki  Kędzierzyńsko-Kozielskiego tortu! W tych wyborach samorządowych odbić się to może zespołem ciężkiej niestrawności i czkawką.

G
Gość
W dniu 31.07.2014 o 18:42, Gość napisał:

Przed rozpoczęciem tej kampanii wyborczej  jako świadomi  wyborcy już wiemy dlaczego  była nagonka zrobiona przez prezydenta K-K  pana Tomasza Wantułę, ówczesną Przewodniczącą Rady panią  Elżbietę Czeczot  na byłą dyrektor  MOPS-u panią Teresę Koczubik, ponieważ  nie chciała spełnić żądania  szefowej gabinetu pani Haliny Damas- Łazowskiej zatrudnienia (afera SMS-owa) jej  trzech  bliskich znajomych, z których jedna miała być  miała być żona byłego prezydenta Wiesława Fąfary,która honorowo wycofała się z zatrudnienia w MOPS-ie.Nawiasem mówiąc ILE osób po znajomości  po grudniu 2010 zostało zatrudnionych w MOPS-ie  z "polecenia" prezydenta lub jego ludzi? Za czasów pani Filarskiej i pani Koczubik zasiłki wypłacane były jak w zegarku szwajcarskim aby najubożsi  mogli zaplanować zakup lekarstw,jedzenia czy opłat.Czy obecnie wszystkie wypłaty zasiłków okresowych,celowych,stałych są wypłacane w  takich odstępach czasowych o jakich mówi ustawa:-okresowe przyznawane na 3 miesiące  czyli dokładnie :5stycznia,5lutego,5marca,ponownie na 3 miesiące  5kwietnia,5maja,5czerwca itd.-celowe przyznawane  co 2 m-ce czyli dokładnie:5 stycznia,5marca,5maja,5lipca itd.Czy są przerwy powyżej 2-ch miesięcy, aby miasto mogło " zaoszczędzić" tzw."wdowi grosz "na kampanię  wyborczą?Jak to wygląda w praktyce i kto to kontroluje?Nadchodzi czas ROZLICZEŃ, MOPS powinien być pod szczególna "lupą"  bo było korupcjogenne kupczenie etatami .

Ile osób zostało przyjętych do pracy w MOPS-ie po  wyborach w 2010r czy są to osoby z polecenia prezydenta,doradców czy radnych skupionych wokół KWW TW?

Ile osób zostało zwolnionych ?

Czy MOPS z pieniędzy podatników organizował festyny ,imprezy dla Seniorów w czasie REFERENDUM, czy płacił za reklamę w mediach  aby emeryci zbojkotowali je, czy będą takie imprezy w czasie kampanii przedwyborczej ,która się rozpoczyna będzie bezpłatny sponsoring pana prezydenta i KWW TW ?

Mieszkańcy mają prawo wiedzieć jak funkcjonuje "rozdawalnictwo grubych " milionów z Kasy Gminy K-K !

G
Gość
W dniu 02.06.2012 o 16:05, Gość napisał:

Nowym po dyrektorem w MOPS została Danuta Ceglarek, dotychczas kierowniczka DDP na Pogorzelcu.Myślę, że to jest właściwa osoba- spokojna , kulturalna i bardzo pozytywnie nastawiona do podopiecznych. Jak zostanie na tym stanowisku dłużej, to zmiany w MOPS będą korzystne dla wszystkich, bo ta osoba nie ma takiego " parcia na szkło" jako gwiazda i celebrytka, jakie ma ciągle jej dotychczasowa szefowa. Jak widać są w tym mieście jeszcze ludzie, którzy chcą pracować i znają się na swojej pracy, a nie tylko karierowicze- partyjni samozwańcy, siejący wokół zamęt i dezorganizację.

 

Znam niestety.... Bedziecie płakać tak jak ja płakałam nieraz przez nią kiedy była moją szefową.Wszystko zo zrobiłam było zawsze źle. Ta pani z uśmiechem i spokojem działa jak bazyliszek.Filarska nie zrobiła jej zastępcą . Dlaczego? Bo dobrze wiedziała... Wystarczy tylko trochę poczekac... Dzisiaj ta pani was chwali , mówi głównie o pracownikach socjalnych,ze sa najlepsi. Niektorzy już mówią ,ze to ona pomagała i podgrzewała atmosferę razem z tą od trójki ale sama pod skargą się nie podpisała. Dlaczego? I nie dziwi mnie ,że to ona jest teraz po. bo to zaufana radnego Z. Barszcza no i oczywiście przewodniczacej.Współczuję Wam będziecie płakać tak jak ja czesto płakałam

Przed rozpoczęciem tej kampanii wyborczej  jako świadomi  wyborcy już wiemy dlaczego  była nagonka zrobiona przez prezydenta K-K  pana Tomasza Wantułę, ówczesną Przewodniczącą Rady panią  Elżbietę Czeczot  na byłą dyrektor  MOPS-u panią Teresę Koczubik, ponieważ  nie chciała spełnić żądania  szefowej gabinetu pani Haliny Damas- Łazowskiej zatrudnienia (afera SMS-owa) jej  trzech  bliskich znajomych, z których jedna miała być  miała być żona byłego prezydenta Wiesława Fąfary,która honorowo wycofała się z zatrudnienia w MOPS-ie.

Nawiasem mówiąc ILE osób po znajomości  po grudniu 2010 zostało zatrudnionych w MOPS-ie  z "polecenia" prezydenta lub jego ludzi? Za czasów pani Filarskie i pani Koczubik zasiłki wypłacane były jak w zegarku szwajcarskim aby najubożsi  mogli zaplanować zakup lekarstw,jedzenia czy opłat.Czy obecnie wszystkie wypłaty zasiłków okresowych,celowych,stałych są wypłacane w  takich odstępach czasowych o jakich mówi ustawa:

-okresowe przyznawane na 3 miesiące  czyli dokładnie :5stycznia,5lutego,5marca,ponownie na 3 miesiące  5kwietnia,5maja,5czerwca itd.

-celowe przyznawane  co 2 m-ce czyli dokładnie:

5 stycznia,5marca,5maja,5lipca itd.Czy są przerwy powyżej 2-ch miesięcy, aby miasto mogło " zaoszczędzić" tzw."wdowi grosz "na kampanię  wyborczą?Jak to wygląda w praktyce i kto to kontroluje?

Nadchodzi czas ROZLICZEŃ, MOPS powinien być pod szczególna "lupą"  bo było korupcjogenne kupczenie etatami .

G
Gość
co tak nagle ucichliście nie macie nic do powiedzenia na temat korupcji pod skrzydłami czechzdech

Ludzie cicho siedzą, bo nic nie wiedzą o ważnych sprawach, na przykład: jak głosowali radni za- czy przeciw oddaniu ZOZ-owi terenów i różnej na nich zabudowy?
Los jednej , lokalnej celebrytki nie ma dla ogółu żadnego znaczenia, ale uszczerbek na własności wspólnej - to i owszem. No ale o tym szzza!
p
packages andrth

co tak nagle ucichliście nie macie nic do powiedzenia na temat korupcji pod skrzydłami czechzdech

C
Czytelnik NTO
CBA gdzie jesteś?
'halo' Ta instytucja jest i super działa, ale trzeba złożyć odpowiednie pismo informujące o dokonanym przestepstwie obojętnie.Jak nie ma doniesienia to skąd ten organ ma o nim wiedzieć? Prawo jest po to aby karać przestępcze procedery , również tych co działają w białych rękawiczkach.Ponad prawem jest i żyje jedynie przestępca kimkolwiek on by nie był: złodziej to złodziej!
G
Gość
co raz ciekawiej się robi. Chyba nikt nie ma złudzeń że takie rzeczy nie mogłyby mieć miejsca gdyby nie posiadali ochrony w porkuraturze. Nie ukrywam że ciekawią mnie przetargi wygrane przez szwagra jedynie słusznej gwiazdy świecącej nad Peru. A może jest jeszcze ktoś komu warto się przyglądnąć. Dzieci też mają firmy.
'ongrows ventures' czyli wszędzie rozpanoszyła się Pani Korupcja za nią sitwa,saloniki i te towarzyskie i te myśliwskie .Może warto aby odrodziła się z" popiołów" usunieta przez poprzednią rządzącą naszym miastem przez 12 lat Ekipę - gazeta "Echo Gmin - BIS " i odsłoniła nam mieszkańcom zakulisowe petraktacje,układziki i przyklepywanka amnezyjnych spraw ."Łap zajączka" to dobre hasło, bo te zwierzątka już są na wymarciu w naszych lasach , a jak wymrą to spraw nie będzie.
o
ongrows ventures

czuj czuj czuwaj

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3