RAZEM NAJLEPIEJ! Wielki ogólnopolski finał akcji rozpoczęty. Głosuj na pary z naszego regionu i pomóż im wygrać główne nagrody

Akcja specjalna RAZEM NAJLEPIEJ!
We wrześniu wybraliśmy najsympatyczniejsze pary w naszym regionie. Teraz 10 par, które zdobyły najwięcej głosów walczy o główne nagrody w ogólnopolskim finale akcji, a wśród nich o piękny, modny i ekonomiczny samochód - kabriolet FIAT 500C.
KLIKNIJ i głosuj
w ogólnopolskim finale

____________________

KLIKNIJ i zobacz
wyniki w regionie

____________________

Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu otrzymają zaproszenie na profesjonalną sesję fotograficzną dla dwojga. O tym, kto awansuje do finału, w którym nagrodą jest samochód, i kto zdobędzie zaproszenia do SPA zdecyduje wojewódzki ranking liderów z miast i powiatów.

KLIKNIJ i zobacz
wojewódzki ranking liderów

____________________

Zobacz rozmowy wideo z liderami rankingów:

Alicja Witczak Słomska i Patrycjusz Słomski z Centawy

Justyna i Miłosz Klimczak ze Starego Koźla

Patrycja Talik i Wojciech Sobczak z Brzegu

Karina Maślak i Marcin Grzelak z Nysy

Kamila Lizoń i Mateusz Bednarek z Opola

Kasia Dojlitko i Przemysław Weis z Opola

Marta Brzozowska i Grzegorz Kaliński z Opola

Patrycja Suchecka i Rafał Korzeniowski z Tułowic

Karina i Michał Marynik z Chróścic

- Trudne czasy, w których przyszło nam żyć, zdecydowanie łatwiej jest przetrwać we dwoje - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca akcji "Razem najlepiej". - Gdy tak dużo mówi się o kryzysie związków, o coraz większej liczbie rozwodów i modzie na bycie singlem, w naszej akcji chcemy pokazać, jak wiele jest szczęśliwych par.

Do naszej akcji mogą się zgłosić pary w każdym wieku i z dowolnym stażem. Chcemy zaprezentować zarówno tych, którzy niedawno się poznali, jak i tych, którzy przeżyli wspólnie wiele lat życia.

- Zdjęcie przesłane do galerii nie musi być profesjonalną fotografią - dodaje Bogusław Kaczmarek. - Może to być zwykłe zdjęcie, choćby selfie wykonane telefonem komórkowym. W ramach zgłoszenia można też napisać parę słów o historii znajomości, o jej początkach i czasie, który para wspólnie przeżyła.

Najsympatyczniejsze pary
wybiorą Czytelnicy

Spośród par, które zgłoszą się do akcji, osobno w każdym mieście i powiecie naszego województwa, w głosowaniu Czytelników zostaną wybrane najsympatyczniejsze pary. Nagrodami dla nich będą zaproszenia na romantyczną sesję fotograficzną wykonaną przez profesjonalnego fotografa.

Zwycięzców z miast i powiatów zaprezentujemy też w specjalnym dodatku do gazety, który ukaże się na początku października. Zdjęcie pary, która zdobędzie najwięcej głosów w skali województwa trafi na okładkę gazety, a pierwsze trzy pary ze szczytu wojewódzkiego rankingu zwycięzców z miast i powiatów otrzymają zaproszenia na weekendowy pobyt w SPA.

Szansa na zdobycie
kabrioleta FIAT 500C

Najważniejszą nagrodą będzie jednak awans do finału akcji "RAZEM NAJLEPIEJ", w którym główną nagrodą będzie samochód - kabriolet FIAT 500C z limitowanej serii Hybrid Launch Edition o wartości ponad 70 000 złotych.

KLIKNIJ i czytaj więcej
o samochodzie

____________________

W finałowym głosowaniu, które zostanie przeprowadzone w październiku, nasze woj

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska