Remis w meczu Reprezentacji Sejmu RP z Oldbojami Kluczborka

Spotkanie pokazowe w ramach otwarcia Kampusu Stobrawa odbyło się na głównym boisku. Grano dwie połowy po 30 minut. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.
Mecz pokazowy Reprezentacja Sejmu RP - Oldboje Kluczbork 1-1

Reprezentacja Sejmu RP - Oldboje Kluczbork 1-1

Najpierw na prowadzenie wyszli Oldboje z Kluczborka, a bramkę strzelił Zdzisław Sarnicki. Duży udział przy golu miał trener MKS-u Ryszard Okaj, który przedarł się środkiem i minął bramkarza. Zdzisław Sarnicki uderzył już tylko na pustą bramkę.

Losy pojedynku po indywidualnej akcji wyrównał Cezary Kucharski.

W reprezentacji Sejmu RP zagrał m.in. poseł Andrzej Buła oraz trener MKS-u Kluczbork, Grzegorz Kowalski. W ich drużynie wystąpili również Michał Tusk, Tomasz Garbowski, Dariusz Szubert, Tomasz Zabielski, Jacek Kozaczyński, Michał Jaros, Ireneusz Raś, Sławomir Kłosowski, Adam Krupa, Leszek Korzeniowski.

Drużynę Oldbojów reprezentowali: Leszek Nowak, Ryszard Zapotoczny, Norbert Glomb, Marek Jacheć, Marek Józek, Jerzy Iwanowicz, Andrzej Ryng, Andrzej Kamiński, Ryszard Okaj, Henryk Gmur, Mirosław Rygiel, Grzegorz Lityński, Piotr Gucz, Mirosław Krzemiński.

Spotkanie sędziowali Wiesław Figurniak, Jan Pukajło i Jacek Babiarz.