Rewolucja technologiczna w Twojej firmie. Co można zyskać i skąd wziąć na to pieniądze?

Akcja specjalna Opolskie dla biznesu zrealizowana we współpracy z OCRG

Wideo

Udostępnij:
W kolejnym odcinku cyklu „Opolskie dla Biznesu” opowiemy o Pożegnaniu Lata, zorganizowanym przez Opolską Izbę Gospodarczą. Będzie też zapowiedź wirtualnej konferencji, dotyczącej Przemysłu 4.0. My już dziś uchylimy rąbka tajemnicy i zdradzimy, jak zdobyć dofinansowanie na rewolucję w firmie.

Blisko pięćdziesięciu przedsiębiorców wzięło udział w zorganizowanym po raz 15. przez Opolską Izbę Gospodarczej Pożegnaniu Lata. Niezmiennie jednak opolskich przedsiębiorców nie trzeba było namawiać do udziału w wydarzeniu, które jest nie tylko okazją do spotkań towarzyskich. Bo biznes to relacje, a nic tak nie służy ich budowaniu jak spotkania w mniej formalnej atmosferze. W tej części programu będzie również o wparciu, jakie podlegające samorządowi województwa Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki przygotowało dla przedsiębiorców.

Gośćmi dzisiejszego odcinka będą też Piotr Glinka, prezesa spółki Turck oraz Tomasz Hanzel, dyrektor OCRG, z którymi porozmawiamy o transformacji cyfrowej. Co zyskuje firma, angażując Wielkiego Brata? Czy na takiej transformacji mogą skorzystać wyłącznie duzi gracze?

Dyrektor OCRG Tomasz Hanzel opowie, dlaczego opolscy przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w Przemysł 4.0 oraz jak ci, którzy jeszcze nie zdecydowali się na ten krok, mogą zdobyć wsparcie.

Dodaj ogłoszenie