Gospodarze programu „Rodzimy w opolskim” zapraszają kobiety na spotkanie ze znaną położną Ewą Janiuk. Gościem specjalnym będzie Agnieszka Maciąg - modelka, aktorka, pisarka.

Spotkanie adresowane jest do młodych kobiet - tych, które są w ciąży, tych które dopiero planują macierzyństwo oraz dla mam, których dzieci nie skończyły jeszcze 2 lat.

Odbędą się trzy spotkania. 26 czerwca (wtorek) o godz. 17 w Hotelu Festival w Opolu. Następnego dnia, 27 czerwca (środa) spotkanie odbędzie w Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu. W czwartek, 28 czerwca, organizatorzy zapraszają na spotkanie w Hotelu Court w Kędzierzynie-Koźlu.

Ewa Janiuk i Agnieszka Maciąg opowiedzą o projekcie „Rodzimy w opolskim”.

- Wyjaśnimy z jakich usług medycznych mogą korzystać mieszkańcy Opolszczyzny, podyskutujemy dlaczego warto mieć swoją położną, poznamy obowiązki i prawa kobiety oczekującej dziecka. Będzie też okazja wymienić się doświadczeniami z innymi: kobietami, położnymi, mamami - mówi Beata Marcinowicz z biura prasowego „Rodzimy w opolskim”.

W programie także konkursy z nagrodami i przerwa kawowa. Można przyjść dzieckiem (będzie dla nich specjalny kącik do zabawy). Spotkania są bezpłatne.

Trzeba się zarejestrować przez formularz na stronie: www.rodzimywopolskim.pl (zakładka „kontakt”).

OPOLSKIE INFO - 15.06.2018