Rolnicy. Podlasie. Tak mieszkają Gienek i Emilka, najsłynniejsi rolnicy w kraju i gwiazdy programu FOKUS TV z Plutycz i Ranczo Laszki

dd
Gospodarstwo Emilki w Laszkach
Gospodarstwo Emilki w Laszkach Wojciech Wojtkielewicz
W kolejnych sezonach programu Rolnicy.Podlasie mogliśmy obserwować jak zmienia się życie jego bohaterów. Również gospodarstwa w Plutyczach i w Laszkach przeszły olbrzymie metamorfozy. U Emilki powstała m. in. serownia, a dom rolników z Plutycz przechodzi właśnie gruntowny remont. Najbardziej lubianych rolników i rolniczkę z programu Rolnicy.Podlasie odwiedzaliśmy wielokrotnie. Zobacz najciekawsze zdjęcia z naszych wizyt i nie tylko.

Niewielkie Plutycze w powiecie bielskim rozsławiła dwójka rolników, ojciec i syn - Gienek i Andrzej. Dziś tę miejscowość znają w całej Polsce. Dom tej pary jest oznaczony banerem i chętnie odwiedzają go turyści. Recenzje praktycznie zawsze są pozytywne.

Bardzo fajni ludzie, uczciwie bardzo mi się podobało polecam - napisał jeden z fanów, który postanowił odwiedzić gospodarstwo

Rolnicy. Podlasie. Tak mieszkają Gienek i Emilka, najsłynniejsi rolnicy w kraju i gwiazdy programu FOKUS TV z Plutycz i Ranczo Laszki

Andrzej i Gienek Onopiukowie hodują 40 sztuk bydła, 5 koni, a także kurki, kaczki, gęsi, indyki. Ma też 50 hektarów ziemi. Słynny rolnik co miesiąc dostaje 1100 złotych emerytury. I nie narzeka.

Dom i ranczo Emilii Korolczuk
Dom i ranczo Emilii Korolczuk Wojciech Wojtkielewicz

Zobacz także: Rolnicy. Podlasie. Najsłynniejszy rolnik w Polsce - Gienek Onopiuk mieszka w Plutyczach. Odwiedziliśmy go w jego gospodarstwie

Wielkie zmiany w gospodarstwie Gienka

W ostatnich miesiącach gospodarstwo Gienka doczekało się gruntownych mian. Gospodarze zainstalowali szambo i pojawiła się także długo oczekiwana łazienka.

W programie Rolnicy.Podlasie występują m. in.

  • Andrzej i Gienek z Plutycz
  • Emilia Korolczuk z Laszek
  • Monika i Tomasz Cieślik z Pokaniewa
  • Agnieszka i Jarosław z Bronowa
  • Michał i Natalia z Haciek

Gienek i Andrzej są bohaterami serialu Rolnicy.Podlasie od początku jego istnienia. Zdobyli serca telewidzów swoją szczerością i dziś nikt sobie nie wyobraża programu bez nich.

Rolnicy. Podlasie. Tak mieszkają Gienek i Emilia. Rolnicy z Podlasia pokazują swoje gospodarstwa

Nie wszyscy są jednak do nich przyjaźnie nastawienie. Gienek i Andrzej nie raz narzekali, że niektórzy sąsiedzi wciąż piszą na nich donosy, a oni w związku z tym muszą płacić kary.

Emilia Korolczuk urodziła córeczkę. Są już razem w domu

Laszki to miejscowość w powiecie białostockim. Jest położona tuż obok drogi krajowej nr 19. Właśnie tutaj Ranczo Laszki założyła Emilia Korolczuk. Hoduje tutaj głównie kozy i produkuje sery z koziego mleka.

Rolnicy.Podlasie to najchętniej oglądany program w Fokus TV

Emilia niedawno została mamą i emanuje szczęściem. Wiele obowiązków przeją teraz jej partner, który jednak nie bierze udziału w programie Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie. Tak mieszkają Gienek i Emilka, najsłynniejsi rolnicy w kraju i gwiazdy programu FOKUS TV z Plutycz i Ranczo Laszki

Aktualne promocje w Lidlu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska