Ruszył nabór do V już edycji Programu Mentoringu Biznesowego Województwa Opolskiego

Akcja specjalna Opolskie dla biznesu

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Głównym celem Programu Mentoringu jest transfer wiedzy i doświadczenia opolskich przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces, do małych i średnich firm. Jego pomysłodawcą była Loża Opolska BCC, a wsparły go Opolska Izba Gospodarcza, Izba Rzemieślnicza i Izba Gospodarcza „Śląsk”.

W programie mogą wziąć udział ci, którzy swoje firmy prowadzą nie dłużej, niż 5 lat.

Komu jest on dedykowany i co daje młodym biznesmenom – o tym w "Opolskie dla biznesu" opowiadają uczestnicy poprzednich jego edycji: Daria Kocot, firma Brilla oraz Magdalena Kurowska, firma bang! Done.

Na zgłoszenia przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w V edycji programu, OCRG czeka do 19 kwietnia. Regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.ocrg.opolskie.pl w zakładce „Projekty” i dalej „Mentoring Biznesowy”.

Centrum Obsługi Inwestora działające w OCRG znów najlepsze w kraju.

„Brygada tygrysa”, bo tak czasem określa się zespoły odpowiedzialne za pozyskiwanie inwestorów, nie po raz pierwszy zyskała uznanie komisji.

Z Magdaleną Możdżeń, kierownikiem Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w OCRG rozmawiamy o tym, co oceniała komisja konkursowa Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) a jak skutecznie pozyskiwać inwestorów opowiada Piotr Regeńczuk, zastępca kierownika Centrum, który od lat zajmuje się w OCRG właśnie inwestorami.

Dodaj ogłoszenie